Yeni Sezon New Balance Spor Ayakkabılar

Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan, tasarımlarını hikayelerle zenginleştiren marka New Balance! Şimdi yeni sezon spor ayakkabı modelleri ile yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda!

yali-spor_new-balance-yeni-sezon-spor-ayakkabilar-1

1906 yılında bir hayalin peşine düşen William J. Riley isimli ayakkabı ustasının tüm gün ayakta çalışan insanların ağrılarını azaltacak taban desteğini üretmek istemesiyle başlayan New Balance macerası, ilk zamanlarında koşu ayakkabısı tasarımları ile dünyaya kendini tanıtmasıyla devam etti. Daha sonra ise basketbol, beysbol, tenis gibi diğer performans kategorilerindeki tasarımları ile herkesin bildiği ve hayran olduğu bir marka halline gelmeye başlayan New Balance, günümüzde de performans ve lifestyle spor ayakkabılardaki eşsiz taban teknolojilerinin yanı sıra herkesi kendine hayran bırakan şık tasarımları ile spor modasının öncü isimlerinden oluyor!

Yeni sezonda sizleri bekleyen New Balance spor ayakkabı modellerinden bazılarını mercek altına aldık. İncelemek isteyenler yazımızı okumaya devam edebilir.

New Balance MRL999AK

yali-spor_new-balance-mrl-99-ak-mavi-erkek-spor-ayakkabi-2

Markanın ikonik 999 serisinin 20. yılını kutlamak için yeniden tasarlanan klasik modellerden olan New Balance MRL999AK erkek spor ayakkabılar, 1996 yılında ilk üretimi gerçekleştirilen seriden ilham alarak günümüz spor modasına uyarlanmıştır.

yali-spor_new-balance-mrl-99-ak-mavi-erkek-spor-ayakkabi-1

New Balance WL999CEB

yali-spor_new-balance-wl-999-ceb-kirmizi-bayan-spor-ayakkabi-1

Retro tarzı ile 20 yıllık geçmişe gönderme niteliği taşıyan New Balance WL999CEB bayan spor ayakkabılar, seramik desenli dil yüzeyi ile minimal tasarımını hareketlendirmeyi başarıyor. 999 serisinin 20. yılı şerefine üretilen spor ayakkabılarından olan bu model ile hem şıklığı hem de üstün konforu bir arada bulacaksınız!

yali-spor_new-balance-wl-999-ceb-kirmizi-bayan-spor-ayakkabi-2

New Balance ML574LUB

yali-spor_new-balance-ml-574-lub-lacivert-deri-erkek-spor-ayakkabi-2

New Balance denince akla ilk gelen serilerden olan 574 serisi ile zamana meydan okuyacaksınız! Yılların değiştiremediği yalın silüeti ve üst düzey konfor sunan teknolojisi ile her adımda rahat hissetmenizi sağlayan New Balance ML574LUB erkek spor ayakkabılar, deri üst yüzeyi sayesinde kış mevsiminde de kullanımınıza uygundur.

yali-spor_new-balance-ml-574-lub-lacivert-deri-erkek-spor-ayakkabi-1

New Balance W1080SP6

yali-spor_new-balance-w-1080-sp6-gri-pembe-bayan-kosu-ayakkabisi-2

3 boyutlu yazıcı teknolojisini kullanılarak üretilmiş orta ve dış tabana sahip New Balance W1080SP6 bayan koşu ayakkabıları, en uzun koşularınızda bile dinamik ve enerjik adımlara sahip olmanız için tasarlanmıştır.

yali-spor_new-balance-w-1080-sp6-gri-pembe-bayan-kosu-ayakkabisi-1

New Balance M1080SB6

yali-spor_new-balance-m-1080-sb6-gri-mavi-erkek-kosu-ayakkabisi-2

Adımlarınızın izini çıkarak teknoloji! 3 boyutlu yazıcıyla üretilen bir diğer model olan New Balance M1080SB6 erkek koşu ayakkabıları, akıllı taban köpüğü ile ayaklarınızın şeklini alır ve koşu performanslarınızda kişisel uyumu yakalamanızı sağlar.

yali-spor_new-balance-m-1080-sb-6-gri-mavi-erkek-kosu-ayakkabisi-1

Üst düzey konfor sunan taban teknolojileri ve her adımda şık hissetmenizi sağlayan tasarımları ile sportif tarzınızı tamamlayan New Balance yeni sezon modellerini detaylı incelemek istiyorsanız yalispor.com.tr’yi ziyaret edebilir ve sizi siz yapan New Balance spor ayakkabınızı bulabilirsiniz.

Satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin