Büyükada’dan İstanbul’a meydan okumayı koşan bilir!

25 Ekim 2015 Pazar günü Büyükada’da gerçekleştirilecek olan New Balance markasının sponsorluğunda düzenlenen koşu saat 10:00’da start alacak.

yali-spor_new-balance-buyukada-kosusu

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan New Balance Büyükada Koşusu Mehmet Bölük Parkı’ndan başlayarak ada etrafında 11.2 kilometrelik yarıştan sonra tekrar aynı noktada son bulacaktır.

buyukadamap

Pazar sabahı koşmak gibisi yoktur, bunu en iyi koşan bilir. Dar patikaları, dik yokuşları ile koşarken eğleneceğiniz New Balance Büyükada Koşusu’ndan daha iyi bir Pazar günü etkinliği düşünemiyoruz. Üstelik birincilik kazananlar ödül sahibi de oluyor. Daha önceki yarışlarda 1. olanlar tam altının yanı sıra bir de New Balance spor ayakkabı kazanmıştı.

İstanbul’a meydan okuyacağınız New Balance Büyükada Koşusu’nda size maksimum performans sunacak New Balance modelleri Yalı Spor’da. Kadın ve erkek kategorilerinden sizin için seçtiğimiz modellere birlikte göz atmaya ne dersiniz?

new-balance-buyukada-kosusu

Bu New Balance koşu ayakkabıları ve biraz inanç biraz da antrenmanla birincilik neden sizin olmasın, değil mi?

New Balance Wrushpr : New Balance’ın Vazee performans serisine ait Rush modeli doğal ve dengeli bir koşuya aynı zamanda hızlı hareketlere sahip olmak isteyen kadın koşucular için tasarlanmıştır. Üstün New Balance teknolojileri ile donatılmış Wrushpr kadın koşu ayakkabısı esnek adımları koşularınızla buluşturuyor.

yalı spor_new balance wrushpr kadın koşu ayakkabısı

New Balance W980Pp2 : Fresh Foam yastıklamasını tüm yönleriyle performansınızla buluşturan W980Pp2 kadın koşu ayakkabıları sayesinde yumuşak, hafif ve hızlı adımlar atmanız artık kaçınılmaz. Şık tasarımı ile koşularınız şimdi çok daha keyifli olacak.

yalı spor_new balance w980pp2 kadın koşu ayakkabısı

New Balance W790Pa3 : Renkli tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken W790Pa3 kadın koşu ayakkabıları, şıklığın yanı sıra en zorlu performanslarınızda dahi konfor sunmaktan vazgeçmiyor.

yalı spor_new balance w790pa3 kadın koşu ayakkabısı

New Balance BM1400Bl2 : Her yarışçının olmazsa olmazı New BAlance 1400 serisine ait BM1400BL2 erkek koşu ayakkabıları, performanslarınızı maksimum düzeye çıkarmak için üretilmiştir. Ultra hafif yapısı ile antrenmanlarınızda veya koşu yarışlarınızda her daim en önde siz olacaksınız.

yalı spor_new balance m1400bl2 erkek koşu ayakkabısı

New Balance Mpaceby : Dünya şampiyonlarından esinlenen bir tasarım ile karşımıza çıkan Mpaceby erkek koşu ayakkabıları, benzersiz bir koşu deneyimi sunuyor. Yüksek efor sarf ettiğiniz koşularınızda her adımda destekleme sunan teknolojiye sahip bu ayakkabılar ile rüzgarı ardınızda bırakacaksınız.

yalı spor_new balance mpaceby erkek koşu ayakkabısı

New Balance M790Bp3 : Son derece hafif New Balance 790 erkek koşu ayakkabıları uzun mesafe koşularınızda beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar. Uzun kilometrelerden sonra bile maksimum konfor adımlarınızı takip etmeye devam eder.

yalı spor_new balance m790bp3 erkek koşu ayakkabısı

Kadın ve erkek kategorisinden, New Balance Büyükada Koşusu’nda sizlere şampiyonluğu getirecek ayakkabılarından sadece birkaçını sizlerle paylaştık. Çok daha fazlası için Yalı Spor mağazalarımızı veya yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Büyükada koşusunda koşacak tüm yarışmacılara başarılar diliyoruz. Sadece İstanbul’a değil dünyaya meydan okumayı koşan bilir.

New Balance kadın koşu ayakkabılarını keşfetmek ve satın almak için tıklayın.

New Balance erkek koşu ayakkabılarını keşfetmek ve satın almak için tıklayın.

 

Bunları da beğenebilirsin