Reebok Zpump Fusion 2.0 Koşu Ayakkabıları

Her ayağa mükemmel uyum sağlayan ve devrim yaratan teknolojisi ile koşularınızda maksimum performans sergilemeniz için tasarlanan Reebok Zpump Fusion 2.0 kadın ve erkek koşu ayakkabıları farklı renk seçenekleri ile yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda sizleri bekliyor!

yalı spor_reebok koşu ayakkabıları

Her ayağa uyum sağlar!

Üstün Pump teknolojisi ile geliştirilen ve eşsiz tasarımı ile herkesi büyüleyen Reebok Zpump Fusion 2.0 koşu ayakkabıları her ayağa ve her koşuya uyum sağlamak üzere yaratılmıştır. Pump teknolojisi ile kişiye özel uyum sunan bu koşu ayakkabıları pump butonuna bastıkça şişen hava kafeslerine sahiptir. Şiştikçe ayağınızın şekline göre yapılanan bu hava kafesleri, ayağınızı sımsıkı sararak mükemmel performanslara doğru koşmanızı sağlar.

Sabitleyici Destek

Pump teknolojisi ile entegre olmuş, hafif ve dikişsiz yapısıyla adımlarınızı ağırlaştırmayan POWERFRAME üst yüzey, pump butonuna basıp şişirdiğiniz hava kafeslerinin sabitlenerek ayağa en yakın konumda durmasını sağlar.

Karbon Köpük Dış Taban

Koşarken ayağınızın yere her temasında hissedebileceğiniz yumuşak ve hafif yastıklamayı sağlayan karbon köpük orta taban, performanslarınızda maksimum artış sağlamak ve eşsiz konforu sizlere yaşatmak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Şimdi koşma zamanı! Devrim niteliğinde bir teknolojiye sahip olan Reebok Zpump kadın ve erkek koşu ayakkabıları ile her adımınızı özgürlüğe doğru atacaksınız. Pump düğmesi aktive edildiği zaman şişen hava kafesi orta ayağın üst ve yan kısımlarını sararak ZPump Fusion’ın kolay ve alışılmadık bir şekilde her ayağa uymasını sağlıyor. Havanın geri çıkması için ise topuk kısmının yan tarafında bulunan düğmeye basmak yeterli!

yalı spor_reebok zpump transfusion 2.0 erkek koşu ayakkabısı

yalı spor_reebok zpump transfusion 2.0 erkek ve kadın koşu ayakkabıları

yalı spor_reebok zpump transfusion 2.0 kadın koşu ayakkabısı

 

Sizler de Reebok’ın üstün teknolojisine sahip Zpump Fusion 2.0 koşu ayakkabılarını keşfetmek istiyorsanız yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Satın almak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin