adidas Kadın ve Erkek Kaz Tüyü Montlar

Kuzey yarıkürenin tamamını etkisi altına alan soğuk hava dalgalarıyla birlikte gelen kış, artık kendini iyiden iyiye hissettiriyor. Peki, sizin elbise dolabınız gün be gün düşen hava sıcaklıklarına hazır mı?

yali-spor_adidas-kaz-tuyu-montlar-1200x675

Sonbaharın en keyifli günlerini ardımızda bırakırken gardırobumuzda da kışa merhaba demeye hazırlanıyoruz. Kış aylarında soğuktan korunmamıza yardımcı olacak bot ve çizmeler, atkı, bere, eldiven gibi aksesuarlar ve kışlık tekstil ürünleri de montlarımızın yanındaki yerini almaya başladı! Henüz kış alışverişini tamamlamamış olanlar ise adidas kaz tüyü montları mercek altına aldı!

Yalispor.com.tr’de sizlere sunduğumuz ve tek tıkla sahip olabileceğiniz adidas kadın ve erkek kaz tüyü montlarla -20° dereceye kadar düşen hava sıcaklıklarında bile mücadeleyi kazanan siz olacaksınız! Hem sundukları üstün koruma hem de şık tasarımları ile kış modasının en çok tercih edilen tasarımlarından olan adidas kaz tüyü montlar Yalı Spor raflarında sizi bekliyor!

Online mağazamızda yer alan adidas kaz tüyü montlardan bazılarına daha yakından bakmak isterseniz yazımızı okumaya devam edin!

adidas D90 Cb Jkt Erkek Kaz Tüyü Mont

yali-spor_adidas-ay4112-d90-erkek-kaz-tuyu-mont

Ürünü Keşfet!

Soğuk havayı dışarıda bırakarak tüm kış boyunca maksimum düzeyde ısı yalıtımı ve sıcak kullanım imkanına sahip olmanız için %90 oranında kaz tüyü dolgularla tasarlanan adidas D90 Cb Jkt erkek montlar, soğuk havalarda sizi koruyan bir kalkan olacak!

adidas ET D90 LT REV Bayan Kaz Tüyü Mont

yali-spor_adidas-et-d90-lt-rev-bayan-kaz-tuyu-mont

Ürünü Keşfet!

Çift taraflı kullanılabilir tasarımı, su geçirmez üst yüzey kumaş kaplaması ve minimum %70 oranında gri ördek tüyü dolgusu ile kış aylarında rüzgar, yağmur ve zorlu hava koşullarıyla mücadele etmenize destek sağlayan adidas ET D90 kadın kaz tüyü mont korumanın yanı sıra iki farklı tarz da sunmaktadır.

adidas Hy Dwn Jkt Erkek Kaz Tüyü Mont

yali-spor_adidas-hy-dwn-jkt-az6261-erkek-kaz-tuyu-mont

Ürünü Keşfet!

Hafif yapısı ve klasik şıklığınızı sportif dokunuşlarla tamamlayan dizaynı ile soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutan adidas Hy Dwn Jkt erkek montlar %90 oranında kaz tüyü dolgusuna sahiptir. Rüzgar geçirmez detaylarla tasarlanan bu mont ile spor modasının en tarz kış kombinini yapmaya var mısınız?

Yalispor.com.tr’de kış stilinizi tamamlayacağınız birbirinden şık ve konforlu adidas kaz tüyü mont için yazımızdaki linklere tıklayabilir ya da hemen yalispor.com.tr online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kışa adidas ile hazırlanmak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin