Mavişehir Tenis Eğitim Kursları; yaş ve beceri seviyelerine göre mücadeleye teşvik eden çeşitli dersler, klinikler sosyal ve rekabete dayalı tenis programları sunmaktadır. 

Mavişehir Tenis, İzmir in büyük bir hızla gelişmekte olan yerleşim yerlerinden;en iyi tenis potansiyeline sahip İzmir MAVİŞEHİR’de , dünya çapındaki tenis programları ile çocukların bütün potansiyelini rekabet oyunu ve turnuva yarışmasına dikkati çekerek, sosyal yönlerini geliştirmek için tenis eğitiminin her türlü yönünü kullanmaktadır. Sınırlı kontenjanı nedeniyle akademik bir ortamda bireye odaklı bir çalışma yürütüyor.

 PROGRAMLAR

KIDS CLUB (4-5) Yaş Grubu

İlk kort deneyimlerini hatırlanabilir kılmak üzere hazırlanmış 50 dakikalık eğitsel ve sportif oyun içerikli bir program.

 JUNIOR CLUB (5-9) Yaş Grubu

Çocuklara gelişmiş motor beceriler, koordinasyon, tenis kortu bilinci, temel tenis vuruşları ve eğlenceli;tenis eğitimine yönelik oyunlar öğretilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SENIOR CLUB Yetişkin Grubu

Hiç tenis bilmeyenler,daha önce az da olsa tenis oynayanlar ve de senior turnuva oyuncularına yönelik temel tenis vuruşları,maç yapabilecek konuma getirecek tüm tenisle ilgili kazanımlar verilir.

  

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.mavisehirtenis.com

 

 

Bunları da beğenebilirsin