Spor  performansınızı her zaman en üstte tutmaya mı çalışıyorsunuz? Bu soruya cevabınız evet ise sizi yepyeni bir ürünle tanıştıralım. “PUMA Mantra”. Aykırı tasarımı, kullanırken yaşattığı konfor ve performansla birleşen yapısıyla ayağınıza giydiğiniz anda farklılığı hissedeceksiniz.

Her ürünün bir yüzü olur. Selena Gomez, Neslihan Atagül gibi isimleri bunlara örnek verebiliriz ama  PUMA bu sefer Mantra modeliyle oldukça iddialı geliyor. Bu modelin yeni yüzü dünyaya F1 camiasıyla kendisini kanıtlamış, sempatik bir isim. Lewis Hamilton. Rekabetçi bir isim olan Hamilton, spor yaparken Mantra’yı tercih ediyor. Haksızda sayılmaz değil mi?

PUMA Mantra, hızlı ve çevik bir şekilde hareket ederken maksimum performans verebilmek için yaratıldı. Sporcu ve rekabetçi bir kişiliğe sahipseniz neredeyse her koşuda birinci olmalısınız. Bunlar doğru ekipmanlar ile yapılmalı ki sakatlık, düşme gibi kötü durumlarla karşılaşılmasın. Merak etmeyin Mantra yanınızda olacak. Ayağı saran ve özel bağcık yapısıyla farkı hissedeceksiniz. Hem antrenman yapıp hem de konforu yaşayacağınız sayılı modeller arasında yer alıyor.

Peki spor yaparken görünüme önem veriyor musunuz? Genellikle bir spor ayakkabısı görüntü olarak çoğu kişiye hitap etmez. Mantra bu konuda da oldukça iddialı. Orijinal tasarıma sahip bağcık yapısı, birbiriyle uyumlu renkleri, ayağı saran yapısı sayesinde görünümüyle de sizi bir adım öne taşıyacak.

Bu modelden bu kadar bahsettik. Peki nedir bunun özellikleri, size nasıl bir avantaj sağlayabilir? Haydi isterseniz gelin bu sorularınızı cevaplayalım.

Güzel ve rahat bir antrenmana vücudumuzun fiziki olarak ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı fiziksel olarak karşılarken, kendimizi bu duruma mental olarak da hazırlamamız gerekir. Bunu da Mantra ile başaracaksınız. Bu model, sadece sizi düşünüyor ve sanki sizi biliyormuş edasıyla tasarlandı. Neden mi?

İsteğe özel ayarlanabilen bağcık tasarımı sayesinde ayağınıza bir çorap giymiş gibi hissedip rahatlığı en tepelerde yaşamaya hazır olun!

Orta destek ve asimetrik boğaz yapısıyla ne zaman giyip çıkardığınızı anlamayacaksınız.

 

mantra

Bölgelere ayrılmış kauçuk tabanıyla 360 derece hareket kabiliyeti sağlıyor. Mükemmel değil mi?

PUMA’ya özel olan IMEVA orta tabanıyla kuş gibi hissedip, yere bastığınızı anlamayacaksınız.

 

Hem antrenmanlarınız da rahatça giyebileceğiniz, hem de göz kamaştıran görünüme sahip olabileceğiniz Mantra ayrıcalığına sahip olmak için buradan sitemize gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin