Spor bir görünüm, kullanışlı bir bot ve Nike kalitesi. Hepsini birleştirdiğinizde karşınıza çıkacak model “Manoa”. Soğuk kış günlerinde sokakta dolaşıyorsunuz. Ayağınızı hem sıcak tutmak istiyorsunuz hem de çevrenizde tarzınızla konuşulmak isteniyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Aslında bu sorunu çözmek oldukça basit. Gidin kendinize bir Nike Manoa alın ve kendinizi ödüllendirin.

Birden çok kıyafetinizle kombinleyebileceğiniz Manoa sayesinde ister gündelik işlerinizi hallederken isterseniz zorlu zeminleri aşarken rahatça giyebileceksiniz. Konfor ve rahatlığın buluştuğu bu adreste Manoa giyip herkese önderlik etmelisiniz.

Uzun bir yürüyüşe çıktığınızı veya bir outdoor sporuyla ilgilendiğinizi düşünün. İlk başlarda keyif içinde süren bu yürüyüş zamanla yerini yorgunluğa ve ayak ağrılarına bırakır. İşte tam o sırada Manoa, ayağınıza kolayca uyum sağlayan yapısıyla, oluşabilecek bu yorgunluk ve ayak ağrılarını minimum düzeye indirmeyi amaçlıyor. Çünkü ayağınıza yastık görevi gören iç tabanı sayesinde bunların hiçbirini hissetmeyeceksiniz. Diğer modellerden en ayırt edici özelliklerinden biri de kuşkusuz kauçuktan oluşan tabanı diyebiliriz.

Keyifli bir günde uzun ve eğlenceli bir yürüyüş veya outdoor aktivitesinde güvenli şekilde ilerlemek için yere sağlam adımlar atmanız gerekir. Bunu sizin kaymanızı engelleyecek, zorlu zemin koşullarında kolayca aşınmayacak ve yıpranmayacak bir tabana ve ayrıca soğuk geçen kış günlerinde soğuğa karşı ayaklarınızı sıcacık tutacak şekilde yapmanız gerekiyor. Nike Manoa bir süper kahraman edasıyla bunların hepsini tek başına yapabilir. Çünkü bunu hak ediyorsunuz!

Taban kısmında bulunan diş yapısı kaymanızı engeller ve güvenli bir yürüyüş yapmanıza olanak sağlar. Bu dişler aynı zamanda kolay kolay aşınmayan dayanaklı malzemeden üretildi ki bu kaliteyi uzun süreler boyunca yaşayabileseniz.

manoa

Peki içeride nasıl bir sıcaklık sizleri bekliyor olacak? Kimi insanlar soğuktan çok fazla etkilenirler ki kış ayları onlar için zor geçen aylar olarak akıllarında kalır. Bu insanları halk arasında genellikle yaz insanı olarak tabir edebiliyoruz. Soğuk günlerde bile sahip olduğu deri dış kısmı sayesinde soğuk artık yaz insanları için bile sorun olmaktan çıkacak.

Kış aylarında hem kendinizi düşünüp hem de tarz sahibi olmak artık zor değil. Nike Manoa her zaman yanınızda! Konfor, sıcaklık ve tarz. Hepsi bir arada sizi bekliyor.

Bu ayrıcalığa sahip olmak isterseniz buradan sitemize gidip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin