Her insanın sevdiği bir mevsim vardır. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış.. Ama genellikle bu konuda insanlar ikiye ayrılır; yaz insanı veya kış insanı. Peki ya siz hangi mevsimin insanısınız? Eğer sorumuzu “ben kış insanıyım” diye cevaplıyorsanız buyurun sizi bu yazımızda ağarlayalım:

Kış mevsimi özellikle karların yağmasıyla görsel bir şölen haline geliyor. Soğuk havanın etkileri, bu manzaraların yanında kimi zaman çok da hissedilmiyor. Tabii manzarada bir yere kadar. Kışı sağlıklı ve keyif içerisinde geçirebilmek için kendimizi karın, yağmurun, soğuk rüzgarların etkisinden korumamız gerekiyor. Sıkı giyinerek ve kendimizi koruyarak soğuğa adapte olmalıyız. Aksi taktirde çok sevdiğimiz kış ayları; sevinç ve eğlence içinde değil, eziyet içinde geçer.

İlk olarak güzel bir sweatshirt seçimiyle başlayabiliriz. Giydiğimiz her kıyafet,  hem görsel olarak bizi tamamlamalı hem de giydiğimiz koşullarda bizleri koruyarak desteklemeli. Bu nedenle sweatshirt seçimini basit bir şekilde yapmamalıyız.

Nike Optic Hoodie güzel bir tercih olabilir. Yumuşak yapısı sayesinde konforu hissetmenizi sağlarken, kullanışlı cepleri ve kapüşonuyla rahat bir kullanım sağlar. Yapısıyla belki de en gerekli olan sıcaklık etmenini sağlayarak soğuk havalarda bizleri koruyacaktır. Ayrıca sade Nike tasarımını modern bir şekilde bize sunacağı için, dışarıda gözlerin üzerimizde olacağını da hatırlatalım:)

Sweatshirt seçimi soğuk kış mevsimlerinde kıyafet seçimi olarak iyi bir başlangıçtır. Seçiminizi bulunduğunuz yerin kış ortamına göre yapabilirsiniz, ancak biz kalın ve sizi içerisinde sıcacık tutacak bir sweatshirt tercih etmenizi öneriyoruz. Kış için ilk seçimimizi yaptık. Sweatshirtü güzel bir montla tamamlamalıyız. Mont seçiminde kış ürünleri denince akla ilk gelen The North Face markasını inceleyelim:

The North Face Mountn,  sizi tam anlamıyla sarıp sarmalayacak! Çift katman yapısının getirdiği avantajla; sadece çok soğuk koşullarda değil, istediğiniz anda üstteki ceketi çıkartıp kuru havalarda da tek başına giyebilirsiniz. Bu yönüyle  birden çok kullanım alanı sunuyor. Ayrıca sahip olduğu teknoloji sayesinde su, soğuk, rüzgar gibi koşullardan en az etkilenmenizi ve gününüzü keyifle geçirmenizi sağlayacaktır.

Kullanışlı cepler ve kapüşon, soğuk, rüzgar ve suya karşı koruyan yapısı; The North Face kalitesiyle birleşince soğuklar ile baş etmek daha kolay olacak ve kış ayları çok daha rahat geçecek.

Gelelim en önemli seçime. Ayakkabı… Gezmeyi ve kışın güzel manzaralarının tadını çıkartırken güzel anları yerinde yaşamayı seven biriyseniz, ayakkabı seçimini doğru yapmanız gerekir. Seçiminizi yaparken zorlu kış koşullarında ya da outdoor sporlarında yere sağlam basmak için güvenilir ve özellikleriyle kış için istediğiniz herşeyin neredeyse hepsini karşılayan markalara göz atmanızı öneririz. Ayakkabı seçiminde de tercihinizi The North Face markasından yana kullanmak yerinde bir karar olacaktır. Yılların getirdiği outdoor tecrübesi ve kalitesi sayesinde kullanışlılık ve güvenilirliğin keyfini sürebilirsiniz.

Ayakkabı seçiminde sizler için The North Face’in Back 2 Berkeley modelini belirledik.

kış

Outdoor maceralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz The North Face Back 2 Berkeley ile; yağmur, rüzgar, soğuk demeden gezip dolaşabilir, doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstün taban yapısı ile yere güvenle basmanız için tasarlanan bu ayakkabıyla zorlu kış koşullarını rahatça atlatabilirsiniz.

Kış aylarını sevenler için günler, hem zorlu hem de keyifli  geçer. Sıkı ve korunaklı giyinerek zorlu kısmı atlatabilirsiniz. Kendinizi korumaya aldıysanız, artık kışa hazırsınız demektir.

Sizler için seçtiğimiz ürünleri beğendiyseniz, resimlerin üstüne tıklayarak ürünlere gidebilirsiniz. Diğer ürünlere bakıp ben kendi kombinimi hazırlayacağım diyorsanız buradan sitemize gidip ürünlerimize gözatabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin