Her insanın sevdiği bir mevsim vardır. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış.. Ama genellikle insanlar mevsim olarak ikiye ayrılır; yaz insanı veya kış insanı. Peki ya siz hangi mevsimin insanısınız? Eğer sorumuza cevabınız ben bir kış insanıyım diyorsanız buyurun sizi bu yazımızda ağırlayalım.

Kış mevsimi özellikle karların yağmasıyla görsel bir şölen haline geliyor. Getirdiği soğuk havanın etkileri bu manzaraların yanında kimi zaman çokta hissedilmiyor. Tabii manzarada bir yere kadar. Kışı sağlıklı ve keyif içerisinde geçirebilmek için kendimizi karın, yağmurun, soğuk rüzgarların etkisinden korumamız gerekiyor. Bu korunmayı sıkı giyinerek, kendimizi koruyarak soğuğa adapte etmeliyiz. Aksi taktirde çok sevdiğimiz kış ayları sevinç ve eğlence içinde değil, eziyet içinde geçer.

Korunmaya ilk olarak güzel bir sweatshirt seçimiyle başlayabiliriz. Giydiğimiz her kıyafet, aslında hem görsel olarak bizi tamamlamalı hem de giydiğimiz koşullarda bizleri koruyarak destek olmalı. Bu nedenle sweatshirt seçimini basit bir seçimmiş gibi geçmemeliyiz.

Nike Optic Hoodie başlangıç için güzel bir tercih olabilir. Yumuşak yapısı sayesinde konforu hissetmenizi sağlarken, kullanışlı cepleri ve kapüşonuyla rahat bir kullanım sağlar. Ayrıca sıcak tutan yapısıyla kıyafetlerimiz de en gerekli olan sıcaklık etmenini sağlayarak soğuk havalarda bizleri koruyacaktır. Buna da değinmeden geçmeyelim sade Nike tasarımını modern bir şekilde önümüze sunduğu için dışarıdaki gözlerde üzerinizde olacak!

Yukarda da bahsettiğimiz gibi iyi bir sweatshirt seçimi soğuk kış mevsimlerinde kıyafet seçimi olarak iyi bir başlangıç olur. Bu sweatshirtü bulunduğunuz yerin kış ortamına bağlı olarak da değişebilir ancak biz kalın ve sizi içerisinde sıcacık tutacak bir sweatshirt tercih etmenizi öneriyoruz. Kış için kıyafetlerimiz de ilk durağımız tamam ama yeterli değil. Sweatshirtü güzel bir montla tamamlamalıyız. Montlar çizgi filmlerdeki kalkanlar gibi bizi soğuk havalara karşı koruyup, rahat rahat gezmemizi ve soğuktan etkilenmeyip sağlıklı bir şekilde eğlenmemize yardımcı olur. Tabii mont seçimi de oldukça önemli bir noktada. Bu mont seçiminde sizler için kış ürünleri denince neredeyse akla ilk gelen The North Face markasını belirledik.

The North Face Mountn, birden çok koruma yönüyle sizi tam anlamıyla sarıp sarmalayacak! Çift katman yapısının getirdiği avantajla sadece çok soğuk koşullarda değil, istediğiniz vakit üstteki ceketi çıkartıp kuru havalarda tek başına giyebilirsiniz. Bu yönüyle sizlere birden çok kullanım alanı sunuyor. Ayrıca sahip olduğu teknolojiler sayesinde su, soğuk, rüzgar gibi koşullardan minimum bir şekilde etkilenmenizi sağlayıp, gününüzün maksimum keyifle geçmesine yardımcı olacak.

Kullanışlı cepler ve kapüşon, soğuk, rüzgar ve suya karşı koruyan yapısı The North Face kalitesiyle birleşince soğuklar ile baş etmek daha kolay olacak ve kış ayları çok daha rahat geçecek.

Gelelim en önemli seçimlerden birine. Ayakkabı. Gezmeyi seven, kışın o güzel manzaralarının tadını çıkartırken o anları yerinde yaşamayı seven biriyseniz yere güven içerisinde basmanız gerekir. Bunun için de aynı diğer seçimlerde olduğu gibi dikkatli bir şekilde seçim yapmamız gerek. Bir outdoor sporunda veya zorlu kış koşullarında yere sağlam basmak için güvenilir ve özellikleriyle istenenlerin neredeyse hepsini karşılayan birkaç marka mevcut. Ancak ayakkabı seçiminde de The North Face markasını seçmek sizler için daha iyi bir tercih olacaktır. Çünkü yılların getirdiği outdoor tecrübesi ve kalitesi sayesinde güven ve kullanışlık sizleri bekliyor.

Ayakkabı seçiminde sizler için The North Face’in Back 2 Berkeley modelini belirledik.

kış

Outdoor maceralarında yere hem dikkatli hem de güven içerisinde basmanız gerekir. Bunu The North Face Back 2 Berkeley ile başarabilirsiniz. Yağmur, rüzgar, soğuk demeden sizi koruyarak gezinizin veya dolaşmanızın keyfini çıkartmanızı sağlayacak. Ayrıca üstün taban yapısı yere güvenle basmanız için tasarlanmış. Hem kullanışlı, sizi koruyan ve düşünen bir ayakkabı ile zorlu kış koşullarını rahatça atlatabilirsiniz.

Kış günleri genelde sevenler için hem zorlu hem de keyifli bir şekilde geçer. Zor olan kısmı sıkı ve korunaklı giyinerek geçebilir, geri kalan günleri sadece keyif içinde yaşayabilirsiniz. Kendinizi sağlıklı bir şekilde korumaya aldıysanız, artık kışa hazırsınız demektir.

Sizler için belirlediğimiz ürünler hoşunuza gittiyse resimlerin üstüne tıklayarak direk ürünlere gidebilirsiniz. Ayrıca başka kış ürünlerine bakıp ben kendi kombinimi hazırlayacağım diyorsanız buradan sitemize gidip ürünlerimize bakabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin