Lacoste Kadın Günlük Spor Ayakkabı

Sadeliği, kalitesi ve köklü geçmişi ile rahatlığınızı ön planda tutan Lacoste Straightset 116 4 kadın günlük spor ayakkabılar, şimdi Yalı Spor’da!

yali-spor_lacoste-straightset-116-4-lacivert-kadin-gunluk-spor-ayakkabi-1

Yaz aylarının enerjisini adımlarınızla buluşturan, farklı renk seçenekleri ile tarzınıza mükemmel uyum sağlayan Lacoste Straightset 116 4 kadın günlük spor ayakkabılar, tenis kortlarından esinlenilmiş minimalist tasarımı ve estetik duruşu ile kadınların vazgeçilmezlerinden biri oluyor!

yali-spor_lacoste-straightset-116-4-nil-yesili-kadin-gunluk-spor-ayakkabilar-1

Her koleksiyonunda adından söz ettirmeyi başaran dünyaca ünlü marka Lacoste, bu sezon da sadelikle harmanlanmış şık ve sportif bir tasarımı siz kadınların beğenisine sunuyor. Elit görünümü, rahatlığınızı için dizayn edilmiş sentetik deri üst yüzeyi, ayaklarınıza maksimum düzeyde nefes alabilirlik sunan yan panelleri, ayakkabının ağırlığını artırmamak için tasarlanmış neredeyse dikişsiz yapısı ve ikonik detayları ile adımlarınızda konforu hissetmeniz için yaratılmış Lacoste Straightset 116 4 spor ayakkabılarla konforu en’lerde yaşamaya hazır mısınız?

yali-spor_lacoste-straightset-116-4-nil-yesili-kadin-gunluk-spor-ayakkabi-2

yali-spor_lacoste-straightset-116-4-lacivert-kadin-gunluk-spor-ayakkabilar-2

Yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda lacivert ve Nil yeşili renklerini bulabileceğiniz Lacoste Straightset 116 4 bayan spor ayakkabılarınızla spor modasının öncü stilistleri arasındaki yerinizi alın ve tüm bakışları adımlarınızda toplayın!

Sade tasarımı rahatlıkla birleştiren Lacoste Straightset 116 4 spor ayakkabıları keşfetmek ve satın almak için buraya tıklayın!

Lacoste markalı tüm ürünler için tıklayın!

 

Bunları da beğenebilirsin