adidas Pureboost Zg Prime Koşu Ayakkabısı

‘’Enerji ile koş’’ sloganıyla koşu kategorisinin zirvesine yerleşen adidas Pureboost Zg Prime erkek koşu ayakkabıları farklı renk seçenekleri ile Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online alışveriş sitemizde sizleri bekliyor!

yalı spor_adidas pureboost zg prime koşu ayakkabısı (3)

Devrim yaratan teknolojisi boost köpük orta taban ile tasarlanmış, sonsuz enerji geri dönüşümü sağlayan adidas Pureboost Zg Prime erkek koşu ayakkabıları, ultra hafif tasarımı ve çığır açan yenilikleriyle performanslarınızı en üst düzeye taşıyor.

Boost tabanın ayrıcalıkları nelerdir?

Özellikle koşu ayakkabılarında kullanılan Boost orta tabanın üstün özelliklerini yazmak olmaz. Kısa bir video ile bu eşsiz teknolojiye göz atmaya ne dersiniz?

yalı spor_adidas pureboost zg prime koşu ayakkabısı (2)

yalı spor_adidas pureboost zg prime koşu ayakkabısı (1)

Kendinize yeni sınırlar belirleyin! Koşularınızda sıfır yerçekimi deneyimini yaşamanız için tasarlanmış adidas Pureboost Zg Prime, koşu ayakkabısı kategorisinde şimdiye kadar hiçbir spor ayakkabının yaşatmadığı doğallığı sizlere sunuyor. % 100 boost imzalı bu koşu ayakkabıları maksimum nefes alabilirlik sunan Primeknit üst yüzeyi ve mükemmel esneklik sunan güncellenmiş Stretchweb dış tabanı ile sorunsuz ve pürüzsüz bir performans sunarken göz alıcı kreatif tasarımı ile performans kategorisinin en şık modeli oluyor.

yalı spor_adidas pureboost zg prime koşu ayakkabısı (4)

yalı spor_adidas pureboost zg prime koşu ayakkabısı (6)

Mükemmeliyet sadece bir tık uzağınızda! Yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda farklı renk seçenekleri bulunan adidas Pureboost Zg Prime erkek koşu ayakkabıları sayesinde çok daha hafif ve yumuşak adımlara sahip olacaksınız. Daha detaylı incelemek ve sahip olduğu tüm özelikleri keşfetmek için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin