adidas ClimaCool Sonic Bayan Koşu Ayakkabısı

 Stella McCartney iş başında!

Sihirli dokunuşlarıyla ikonik adidas tasarımlarına farklı ve kreatif bir görünüm kazandıran Stella, yeni sezonda ClimaCool Sonic koşu ayakkabılarında yarattığı yazı karşılayan ve dinamizmi adımlarımıza taşıyan enerjik ve göz alıcı detaylarla karşımıza çıkıyor.

yali-spor_adidas-cc-sonic-kadin-kosu-ayakkabisi-mavi

Koşarken üst düzey konforu yaşamanız ve her adımda kendi stilinizi ortaya koymanız için üstün adidas teknolojilerini Stella McCartney tarzıyla buluşturan adidas CC Sonic kadın koşu ayakkabıları, 360 derece soğutma etkisi sunan yapısıyla antrenmanlarınızı ayaklarınız terlemeden tamamlamanızı sağlar.

Ön, arka ve yanal yüzeylerde 4 yönlü nefes alabilirlik sunmak için tasarlanmış üst yüzey yapısı sayesinde konforu adımlarınızla buluşturan adidas ClimaCool Sonic koşu ayakkabısı, renkli ve modern hatlara sahip tasarımıyla sportif tarzınızı tamamlamaya hazır!

Sizler de hem günlük kullanımlarınızda hem de spor aktivitelerinizde sizi tamamlayacak bir spor ayakkabı arıyorsanız Stella McCartney imzası taşıyan adidas CC Sonic koşu ayakkabılarını hemen keşfedin!

yalı spor_adidas cc sonic kadın koşu ayakkabısı kırmızı

Performanslarınızda maksimum düzeyde artış sağlamanız ve sonsuz enerji geri dönüşümünü keşfetmeniz için Boost taban teknolojisi ile desteklenen adidas CC Sonic bayan koşu ayakkabılarının diğer özelliklerini incelemek için hemen yalispor.com.tr online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tarzınızı tamamlayacak adidas CC Sonic spor ayakkabıları satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin