HÜLYA CUP (3)

Hülya Cup, diğer senior turnuvalarından her anlamda farklı olmaya devam ediyor. Hülya Avşar’ın kendi adına düzenlemekle kalmayıp, varlığıyla her dakikasına katkı sağladığı Hülya Cup, ülkemizde düzenlenen yaklaşık 60 senior tenis turnuvası içerisinde medyanın ve tenis severlerin en çok ilgi gösterdiği turnuvaların başında gelmektedir. Hülya Cup, her yıl Türkiye genelinden yaklaşık 1000 tenisçinin katılımıyla gerçekleşmektedir.

Hülya Cup, 2011 yılında 3 büyük kentimizde oynanarak, yılın tümüne yayılacak ve bu sayede sürekli gündemde kalacaktır. Bu yıl İstanbul, Antalya ve İzmir’de düzenlenecek Hülya Cup, yıl sonunda İstanbul’daki final serisi ile son bulacaktır.

Hülya Cup’tan Minik Tenisçilere Burs İmkanı!

Yaklaşık 10 yıldır TED Vakfı (Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü) bünyesinde kabiliyetli minik tenisçilere burs desteği sağlayan Hülya Cup Tenis Turnuvası, 2011 yılından itibaren geleceğin şampiyonlarına sağladığı desteğin kapsamını genişleterek yurt genelinden daha fazla sporcuya destek olacak. 2011 yılında İstanbul, Antalya ve İzmir’de düzenlenecek ayakların ardından İstanbul’da sınırlı katılımla yapılacak olan “Hülya Cup – The Finals” turnuvasıyla son bulacak olan Hülya Cup Turnuva Serisi, sporcularımıza başarılı bir geleceğin kapılarını aralayacak. Burs başvurularını sitemizdeki başvurular kısmından gerçekleştirilebilirsiniz. Yapılacak değerlendirmenin ardından sporcular belirlenerek, 2011 yılı boyunca Hülya Cup Burs Fonu’nun onlara sağlayacakları imkanlardan faydalanabilecekler…

Bunları da beğenebilirsin