Herschel Sırt Çantaları

Ölümsüz çantaların yaratıcısı Herschel, yeni sezonda göz kamaştıran modelleri ile yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda!

yalı spor_herschel yeni sezon (1)

2009 yılından bu yana eşsiz tasarımlarıyla karşımıza çıkan dünyanın önde gelen sırt çantası üreticilerinden olan Herschel, 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor. Eşsiz, zamansız ve ölümsüz tasarımları ile yeni sezonda adından sıkça bahsettirecek olan marka, unisex ve çocuk sırt çantaları, spor çantaları ve seyahat kitleri ile ön plana çıkıyor. Modellerinde farklı tema ve dokular kullanan Herschel Supply Co., şıklığı tamamlayan ayrıntıları ile bir bütün haline geliyor.

Yalı Spor raflarında sizleri bekleyen Herschel sırt çantası modellerinden bazılarını yazımızda sizler için yakından incelemek istedik. Kreatif kelimesine karşılık olacak markanın zamansız tasarımlarından bazıları:

Herschel Classic Mid-Volume Unisex Sırt Çantası

yali-spor_herschel-classic-mid-volume-cicek-desenli-sirt-cantasi

42x28x12 cm
18 litre

Zamansız tasarımları ile geniş bir kitleye hitap eden Herschel, yeni sezonda japon gülleriyle harmanladığı Herschel Classic Mid-Volume sırt çantasında baharın tüm canlılığını hissetmenizi sağlıyor.

Herschel Settlement Mid-Volume Unisex Sırt Çantasıyali-spor_herschel-settlement-mid-volume-mavi-otantik-desenli-sirt-cantasi
41x29x12 cm
17 litre

Nostaljik ögeleri modern tasarımla birleştiren Herschel Settlement Mid-Volume sırt çantaları, mavi üst yüzey üzerinde yer alan otantik ton sür ton desenleriyle farklı tarzınızı ortaya çıkarıyor. İkonik Settlement serisinin çizgilerini taşıyan bu sırt çantaları küçültülmüş ebatları ile daha pratik bir kullanım sunmaktadır.

Herschel Survey Kids Çocuk Sırt Çantası

yali-spor_herschel-survey-kids-pembe-dondurma-desenli-cocuk-sirt-cantasi27x25x4 cm
5.5 litre

Herschel, çocukların dilinden anlıyor! Renkli ve eğlenceli tasarımı ile çocukların hayal dünyalarında uçsuz bucaksız bir yolculuğa hazırlanan Herschel Survey Kids sırt çantaları izcilik ruhundan ilham alınarak tasarlanmıştır. Pembenin en tatlı tonunu dondurma desenleriyle birleştiren marka, çocukların vazgeçemeyeceği Survey sırt çantası ile yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda.

 

Baharın tüm diriliğini ve canlılığını tasarımlarında birleştiren Herschel, yeni sezonun göz kamaştıran modelleri ile yalispor.com.tr’de sizleri bekliyor. Bu heyecan sadece bir tık uzağınızda! Hemen gelin ve stilinizi Herschel farkıyla tamamlayın.

Yeni sezon Herschel modellerinin tamamını incelemek için buraya tıklayın!

Satın almak için tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin