Havaianas Parmak Arası Terlikler

Brezilyalı flip-flop markası Havaianas, 1962 yılından günümüze uzanan klasik, modern, retro, eğlenceli ve dinamik tasarımları ile çok yakında Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online sitemizde sizlerle buluşacak.

yalı spor_havaianas

 Havaianas kimdir?

İlk tasarımını 1962 yılında Japon terlikleri zorilerden esinlenerek yaratan Havaianas, pirinç desenli tabanları gelenek haline getirmiştir. Portekizce ‘’Hawaiians’’ kelimesinden türeyen marka ismi 7’den 70’e herkese hitap eden ürünleri ve sağlıklı tasarımları ile günümüze kadar emin adımlarla, tüketicilerine güven sunarak gelmiştir.

80’li yılların sonundan itibaren modada trend olan ürünleri ile Havaianas markasının koleksiyonları her geçen gün genişlemeye ve renklenmeye devam etti. Tüm dünyada çığ gibi yayılan marka şu anda 60’tan fazla ülkede adımlarında rahatlığa önem verenlerle buluşuyor.

FIFA Dünya Kupası Tasarımı

1998 yılında FIFA Dünya Kupası’na katılan ve finale kadar gelen Brezilya milli takımına destek vermek için ürettiği Brezilya bayraklı parmak arası terlikleri ile ikon haline gelen Havaianas markası, bu modelleri hala üretmeye devam etmektedir. Dünyanın en popüler parmak arası terlikleri haline gelen modelden her yıl 150 milyon çift üretildiğini biliyor muydunuz?

Neden Havaianas?

Kaliteli tasarımlara imza atan Havaianas markası, ikonik ya da sokak modasını ve dinamik ruhu yansıtan tasarımlarında asla konfordan, sağlıktan ödün vermiyor. Koku yapmayan üretim materyalleri ile üretilen parmak arası terlikler aynı zamanda uzun ömürlü kullanımı da sizlere sunuyor.

yalı spor_havaianas parmak arası terlik

Yaz mevsimi yaklaşırken herkesin ayağına bir çift Havaianas flip-flop şart diyoruz. Kullanıcılarına benzersiz bir tarz sunan, Oscar Ödül Töreni için özel tasarımlara imza atan Brezilyalı marka Havaianas çok yakında Yalı Spor’da sizlerin beğenisine sunulacak.

Bunları da beğenebilirsin