Reebok ve Giorgio Armani birlikteliklerinden doğan Reebok-EA7 Sonbahar/Kış 2011 koleksiyonu, Reebok’ın fitness köklerinden ilham alarak Emporio Armani’nin stili ile birleştirmekte.
 
Modaya dair son akımların ve yenilikçi Reebok teknolojilerinin, Emporio Armani’nin büyülü dünyası ile bir araya geldiği 2011 Sonbahar-Kış Reebok/Emporio Armani koleksiyonu, fonksiyonel şıklık kavramını; Toning ve ZigTech teknolojileri ile birleştiriyor.
 
Giorgio Armani’nin “Electroluminescence” akımından ilham alarak tasarladığı ürünler canlı, neon renklere ve farklı çizgilere sahip. Özel kumaşlar ve sıra dışı çizgilerle tasarlanan koleksiyon birbirinden çarpıcı ayakkabı ve tekstil ürünlerinden oluşuyor. Reebok ve Armani, bu kış kişiye özel hissi veren tasarımlarıyla zamansız bir koleksiyon sunuyor.
 
 EA7/Reebok ayakkabı koleksiyonu, Reebok’ın devrim yaratan ve büyük ilgi gören EasyTone ve ZigTech teknolojilerine merhaba diyor. Koleksiyonda bu teknolojilere sahip ürünlerin yanı sıra Court Mid gibi ikonik modellere de rastlıyoruz. Neon renkler, retro tasarımlar, sofistike dizaynlar. Hepsi bu koleksiyonda.

Bunları da beğenebilirsin