Eastpak markası yolda! Çok yakında Yalı Spor’da sizlerle buluşacak.

Birbirinden yaratıcı ve kaliteli sırt çantaları ömürlük tasarımları ile Yalı Spor’a geliyor.

yali-spor_eastpak-lansman-gorseli

Eastpak hakkında bilgi;

1952 yılında ABD Boston’da kurulan Eastpak, o yıllarda Birleşmiş Milletler Askeri Teşkilatı için sırt çantaları hazırlıyordu. Önceleri Eastpak Canvas Products Inc. olarak bilinen Eastpak askeri standartlarda sırt çantaları üretimine günümüzde de devam etmektedir. Zaman geçtikçe müşteri portföyü değişse bile markanın kalite standartları asla değişmedi.

1976 yılında, Monte Goldman ve oğlu Mark, Eastpak adıyla askeri teşkilatın dışında tüketiciler için üretim yapmaya başladıklarında özellikle kolej ve üniversite kampüslerinde özgün yaşam tarzını yansıtacak ve farklarını belirleyecek çantaları ile popülerlik kazanmaya başladılar ve Birleşmiş Milletler’in sınırlarını aşarak tüm dünyaya yayılmaya başladılar.

80’li yıllara geldiklerinde dönemin çılgın coşkusunu çantalarına taşıyan Eastpak, o dönemde devrim yaratan bir teknolojiyle marka etiketlerini naylon kumaş üzerine 4 renk şeklinde basıyordu. Bu renk patlamasını kataloglarına da yansıtan marka, parlak, çok renkli ve havalı baskılı kataloglara imza atmıştır.

2003 yılında koleksiyonlarına bambaşka bir soluk getiren Eastpak, dövme sanatçıları ile çalışarak baş döndürücü tasarımlara sahip ikonikleşmiş Eastpak sırt çantaları ile karşımıza çıkmıştı.

Dövme sanatçılarıyla birlikte yarattıkları tasarımların 1 yıl sonrasında ise Belçikalı aykırı moda tasarımcısı Walter Van Beirendonck sırt çantalarına ilk moda dokunuşunu yapmaya başladı. Beirendonck’un sıra dışı renk kullanımları ve üçlü grafik etiketleri klasik Padded Pak’lere yepyeni bir yorum kazandırdı.

Ve 2013 yılından itibaren yeni sokak konsepti ile sokak modasında boy gösteren Eastpak, sırt çantaları, valizler, cüzdanlar ve aksesuarlar ile dünyada yeni bir akımın öncüsü olmuştur.

Herkesin kullanımına uygun üretim yapan markaya ait sırt çantalarının çoğunun 30 yıl garantiye sahip olduğunu biliyor muydunuz?

yalı spor_eastpak lansman banner

 

Sizlerle üstün kaliteye sahip sırt çantalarını buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi takip edin ve Eastpak çantaların ayrıcalığını hissetme fırsatını kaçırmayın.

Çok yakında Eastpak sırt çantaları Yalı Spor mağazalarında ve online sitemiz yalispor.com.tr’de.

Bunları da beğenebilirsin