Crocs™ Sandalet ve Terlik

Mükemmel bir tekne ayakkabısı hayalini kuran Crocs™ kurucuları modaya uygun ve aynı zamanda işlevselliği ile kusursuz bir rahatlık sunan ayakkabıları 2002 yılından beri sizlere sunmaktadır. Eğlenceli tasarımları ile doktorların, şeflerin, sporcuların, açık hava tutkunlarının, ünlülerin, rahatlıklarına her şeyden fazla önem verenlerin ve tabi ki yelkencilerin vazgeçilmez markası haline gelen Crocs™ çok yakında Yalı Spor’da!

yalı spor_crocs

Teknede, sahilde yürüyüş yaparken ya da günlük hayatınızın her alanında rahatlık ve güvenle kullanabileceğiniz Crocs™ sandalet ve terliklerin sahip olabileceğiniz en rahat ayakkabılar olduğunu göreceksiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu ayakkabıların ayaklarınız için sayısız faydası olduğunu biliyor muydunuz? Özel patentli teknoloji ve materyallerden üretilen Crocs™ sandalet ve terlikler vücut ısınızla birlikte yumuşayarak ayağınızın şeklini alır, bunun yanı sıra ortotik topuk tasarımı ve ayak bileği kalıbı maksimum düzeyde ayak konforu sağlamaktadır. Anti-mikrobik olan malzemesi ile koku ve bakteri oluşumunu önleyen Crocs™ ayakkabılar bebeklerinizin bile kullanımına uygundur.

Crocs™ adı nereden geliyor?

Çok yakında Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online mağazamızda sizlerle buluşacak olan Crocs™ markasının adının nereden geldiğini merak ediyor musunuz? Adını hiçbir doğal avcısı bulunmayan, oldukça güçlü ve dayanıklı olan timsahlardan (krokodillerden) almaktadır. Hem suda hem de karada oldukça yüksek yaşam performansına sahip olan timsahların uzun yıllar yaşamasından ilham alan Crocs™ dayanıklı ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

yalı spor_crocs sandalet

Neden Crocs™ ürünlerini tercih etmeliyim?

Hafif, rahat, ergonomik tasarıma sahip, anti-mikrobiyal, koku yapmayan Crocs™ terlik ve sandaletler maksimum yer tutuşu sağlamaktadır ve yalnızca Crocs™ markasında kullanılan geri dönüşümlü, özel bir kapalı hücreli reçineden üretilmektedir. Ayağınızın şeklini alan ve EVA’dan üçte bir oranda daha hafif olan Croclite malzeme ağırlığa da dayanıklıdır. Bunun yanı sıra uzun saatler boyunca ayakta kalanların çok daha fazla rahat hissetmesini sağlayan Crocs™ ürünleri çıplak ayak üzerinde durmakla karşılaştırıldığında % 62 daha az kas gücü gerektirmektedir. Maksimum havalandırma sunan tasarımlarıyla sizlerin de vazgeçilmezi olacak olan Crocs™ sandalet ve terlikler ayaklarınıza sağlık ve konfor getirecek!

yalı spor_crocs logo

Kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı adımlar hediye edin! Ömürlük kalitesi ve güvenilir malzemelerden üretilen kreatif tasarımları ile Crocs™ çok yakında yalispor.com.tr’de.

Bunları da beğenebilirsin