Converse Chuck Taylor All Star II

Converse markasının en yeni tasarımı! 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda eşsiz bir tasarıma imza atan Converse, ikonik silüeti ile bir yaşam biçimi haline gelen Chuck Taylor All Star serisinin II. versiyonunu sizlerle buluşturuyor.

Yalispor.com.tr online mağazamızda bulabileceğiniz, farklı detayları ile göz kamaştıran Converse Chuck Taylor All Star II günlük spor ayakkabıları yakından incelemeye ne dersiniz?

Güneş battığında şehri keşfe çıkmaya hazır mısınız? Tüm yüzeyde kullanılan yansıtıcı detayları ile eşsiz bir görünüm sunan Converse Chuck Taylor All Star II spor ayakkabılar, aşina olduğumuz tasarımı ve yepyeni teknolojileri ile adımlarınızdaki farkı ortaya çıkarmak için geliyor.

 

Eski modellerinde olmayıp da bu spor ayakkabılarda olan özellikler nelerdir?

All Star II serisi daha fazlasını isteyenler için tasarlandı. Tekstil iç tabanın yerini alan yeni Lunarlon teknolojisi adımlarınızı da tarzınız gibi mükemmelleştiriyor. Kusursuz kanvas üst yüzeyi, yumuşak kullanım sunan kaymaz, dolgulu dil tasarımı, mikro süet astarı ve çok daha fazlası ile aradığınızdan fazlasını bulabileceğiniz yeni Converse Chuck Taylor All Star II spor ayakkabılara ilk siz sahip olun.

 

 

Converse tarzı yalispor.com.tr’de! Tutkuyla bağlanacağınız Converse All Star II ve çok daha fazlası için bizi ziyaret edin. Modanın gerisinde kalmayın.

yali-spor_converse-all-star-ii-serisi-reflektorlu-gunluk-spor-ayakkabilar-3

Converse Chuck Taylor All Star II günlük spor ayakkabıları daha detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin