Dolaşmayı, dışarıda olmayı, yerinde saymaktan değil de doğanın getirdiği o güzellikleri görmeye meraklı biri misiniz? Bu yazımız tam size göre! Outdoor sporları içerisinde yer alan yürüyüş, dağ gezintileri gibi macera sever kişilerin tercih ettikleri sporlar günümüzde oldukça rağbet görmüş durumda. Çok keyifli ve eğlenceli geçen bu spor dalında, isterseniz tek isterseniz grup halinde dolaşabileceğiniz etkinlikler içeriyor. Güzel manzaraların tadını çıkarmak, şehrin getirdiği beton hayatından azıcıkta olsa uzaklaşıp doğanın içine kendinizi atmanız, temiz hava ve mis gibi kokan çiçek kokuları içinde dolaşmak size moral katacak, belki de hayatınıza bakış açınızı değiştireceksiniz. Çünkü doğayla baş başa kaldığınızda sadece kendinizi dinleyeceksiniz. Sakinlik, huzur, ferahlık hepsi orada, yanı başınızda olacak.

Keyifli ve eğlenceli bir outdoor aktivitesinde bulunurken oluşabilecek olumsuz koşullara karşı her zaman tetikte olmalı ve kendinizi korumalısınız. Aksi halde güzel vakitler geçirdiğiniz bu sporlardan mahrum kalıp, evinizde hasta olarak gününüzü geçirebilirsiniz. Bu isteyeceğiniz son şey olabilir ama endişe etmeyin. Bu yazımızda yere güvenle basıp rahatça dolaşacağınız, akıl almaz doğanın içinde dilediğiniz gibi gezebileceğiniz Columbia ürünlerinden bahsettik. Neymiş bu Columbia, bana ne faydası olacak ki yürüyüşümde? gibi sorularınızı duyar gibiyiz. İsterseniz gelin bu soruları beraber yanıtlayalım.

Yeni maceralar için dışarı çıkın! Çünkü gerçek hayat sizleri dışarıda bekliyor olacak. Columbia bu hayatta her zaman yanınızda olmaya hazır. Outdoor maceralarınız da her zaman ayakkabıdan monta kadar her şekilde yanınızda olacak. Sadece sizleri düşünen ve güzel bir macera yaşamanızı amaç edinen Columbia, bu konuda oldukça iddialı.

Güzel bir dağ yürüyüşü veya outdoor sporunuz da sizler için Columbia Buxton Peak güzel bir tercih olacaktır. Neden mi? Bakalım nasıl özellikler sizleri bekliyor.

Columbia Buxton Peak

columbia

Yere sağlam basmak, konfor içinde dolaşmak ve yağmur gibi sorunlarla karşılaştığımızda ihtiyacınız olabilecek bir model olan Buxton Peak, güven ve konforu bir arada sunuyor. Ayrıca su itici özelliği olması da cabası. Tech-lite adı verilen bir orta tabana sahip. Bu teknoloji darbe emici desteklidir ve bu da uzun yolları rahatça aşmanızı sağlar. Buxton Peak, yürüyüş, outdoor sporları gibi dallar için yaratılmış bir model.

Columbia Redmond Mıd

Uzun bir yolculuğa çıktığınızı hayal edin. Toprak yoldan, asfalt yoldan ve birçok farklı yoldan gideceksiniz. Gideceksiniz ama ayakkabınız bu koşullara uygun mu? Yürüyüşünüz de ayakkabınızın sizi yarı yolda bırakması en son isteyeceğiniz şeyler arasında yer alıyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Columbia Redmond Mıd her koşulda yanınızda olmaya hazır.

Sağlam bir tabandan oluşan Redmond Mıd, Omni Grip teknolojisiyle üretildi. Bu teknoloji arazi tipi bakmadan sadece sizi düşünüp bulunduğunuz koşulun zeminine tutunarak sizi güvence altına alır. Patika yollarında, karlı yollarda ve yürüyüşlerinizde dilediğiniz gibi dolaşacaksınız!

Bastığınız adımlara dikkat ettiğiniz kadar iyi bir ceket seçimi de yapmalısınız. Çünkü oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı hazır olmak her outdoor sporcusunun altın kuralıdır. Bunun için üstün teknolojilerle üretilen Columbia Hot Dots III sizin için iyi bir seçim olabilir.

Columbia Hot Dots III Full Zip

Soğuk artık probleminiz olmaktan çıkacak. Columbia Hot Dots III Full Zip Omni-Heat Reflective teknolojisiyle üretildi. Bu teknoloji kendi vücut ısınızı size tekrar geri yansıtır ve korur. Bu sayede %20 oranında daha çok sıcaklık elde etmiş olursunuz. Isıyı yayarak konforu yaşamanızı sağlarken, sıcaklığı da kemiklerinize kadar hissedeceksiniz.

Sadece sizi düşünüp, güzel vakitler geçirmeniz için tasarlanan bu ürünlere gitmek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Ben daha farklı Columbia modellerine bakmak istiyorum diyorsanız buradan sitemize gidip farklı ürünlere bakabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin