Yağmuru sevip ıslanmaktan kaçıyorsanız ya da kışın gelmesini isterken sıcak kalmak istiyorsanız; ailemizin yeni üyesi Columbia Sportswear Company ile tanışın! Yolculuğuna 1938 yılında şapka üretimi ile başlayan Columbia, o zamanlar Columbia Hat Company olarak biliniyordu. Bir aile şirketi olan Columbia, kurucu Paul ve Marie’nin oğlu Gert Boyle’un yönetime katılmasından sonra hızla büyümeye başladı.

İkonik Amerikan markası, ürün çeşitliliğindeki duvarlarını yıkarak dış giyim, spor giyim, ayakkabı ve aksesuar üretimine başladı. Şapka distribütörlüğü ile başlayan macera, kısa süre içinde büyüyerek globalleşmeyi başardı. Kullandığı yüksek teknolojili ürünleri şıklıkla kombinleyerek kullanıcılara bambaşka deneyimler sunmakla kalmayıp, en zorlu hava koşullarında bile günü birinci bitirmelerini sağlayan Columbia Sportswear Company dayanıklılığı ve konforu ilke olarak benimsedi.

Dilerseniz Colombia’nın yeni ürünlerine gözatalım:

HOT DOTS III FULL ZIP FLEECE ERKEK POLAR

HOT DOTS™ III FULL ZIP FLEECE ERKEK POLAR, ilk yardım battaniyelerinde kullanılan yansıtma teknolojisinden ilham alınarak tasarlanmıştır. İç astarındaki nefes alabilen kumaşı ve alüminyum noktaları, vücut ısıtınızı yansıtarak daha sıcak kalmanızı sağlar. Alimünyum noktaları sayesinde sıradan ürünlere göre %20 daha fazla sıcaklık sağlarken size sadece kış aylarının tadını çıkarmak kalır.

BUXTON PEAKTM MID WATERPROOF ERKEK AYAKKABISI

İster günlük hayatınızda kombininizin en rahat tamamlayıcısı, ister koşularınızın vazgeçilmez parçası! Buxton Peak Mid Waterproof, su itme teknolojisi ile yağmurlu havalarda daha özgür hissetmenizi sağlar. Nefes alabilen örgü dış yüzeyi sayesinde sizi gün boyu serin ve kuru tutar. Techlite ™ teknolojisi ile üretilen hafif yastıklamalı orta tabanı, harcadığınız enerjiyi geri dönüştürür ve performansınızı doruklarda yaşamanızı sağlar! Columbia imzalı Omni-Grip® dış taban çok yönlü çekiş sunarken attığınız her adımda daha güvenli hissettirir.

Columbia’nın tüm ürünlerini incelemek isterseniz buradan ürünlerimize gözatabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin