Clarks Trigenic Flex Spor Ayakkabılar

1800’lü yıllardan günümüze kadar varlığını devam ettirmeyi başarmış ünlü İngiliz markası Clarks, yeni sezonda sizleri yepyeni bir model ile tanıştırıyor. Fütüristik dizaynı ile tüm bakışları üzerinde toplayan tasarım : Trigenic Flex.

yali-spor_clarks-trigenic-flex-kemik-rengi-erkek-gunluk-spor-ayakkabi-1

Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Clarks Trigenic Flex günlük spor ayakkabılar, sade tasarımı ve elit bir görünüm sunan üst yüzeyi ile 2016 İlkbahar/Yaz kreasyonunda saf rahatlığı ve karizmatik bir duruşu adımlarınızla buluşturuyor. Günlük kombinlerinizde, yürüyüşlerinizde ve hatta dans ederken bile kullanabileceğiniz esnekliği ile fark yaratan bu spor ayakkabılar modern silüeti ile sokak modasının vazgeçilmez isimlerinden biri haline geliyor.

Üstün teknolojilerle desteklenen bölünmüş taban yapısına sahip Clarks Trigenic Flex erkek ve kadın sporayakkabılar, pürüzsüz bir sürüş keyfini sizlere sunuyor. Yalispor.com.tr online sitemizde farklı renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulan Trigenic Flex’lerin rahatlığını keşfetmek için neyi bekliyorsunuz?

yali-spor_clarks-trigenic-flex-petrol-mavisi-rengi-erkek-gunluk-spor-ayakkabi
yali-spor_clarks-trigenic-flex-petrol-mavisi-rengi-erkek-gunluk-spor-ayakkabilar
yali-spor_clarks-trigenic-flex-kemik-rengi-erkek-gunluk-spor-ayakkabi-2
yali-spor_clarks-trigenic-flex-kemik-rengi-erkek-gunluk-spor-ayakkabi-3

Clarks Trigenic Flex’i incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

Yeni sezonda kalitesiyle dikkat çeken Clarks markasının tüm ürünleri için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin