Oldukça soğuk günlerden sonra 2012 kışı aramızdan ayrılmak üzere. Bu ayrılıktan dolayı üzülen olduğunu sanmıyorum aramızda…

Kar deyince ” ha,evet Bozdağ’da olan beyaz şey” diyen İzmir’liler bile kar gördü bu kış. Soğuk olduğu herkesçe bilinen illerde bile daha bir üşüdük sanki bu yıl. Titremeden,büzülmeden rahat yürümenin nasıl olduğunu unutan insanlar olduğu rivayet ediliyor:) 

Hala soğuk olsa da ve hala kış aylarından olan şubat ayında olsak da, ağır kış şartlarından uzaklaşıyoruz. Şubat ayının sonuna geldik ve ilk baharın ilk ayı olan Mart ayı kapıda. 

Ve baharın müjdecisi olarak bilinen Cemre, 19 Şubat’ta ilk olarak “havaya” düştü. Tüm fizik kurallarını alt üst ederek “havaya düşen” cemrenin suya ve toprağa düşmesini bekliyoruz.

Cemre, 26 Şubat’ta “suya” ve son olarak 5 Mart’ta “toprağa” düşerek görevini bu yıl da tamamlamış olacak. Böylece bahar mevsimini resmi olarak tüm yurtta ve yurt dışındaki resmi temsilciliklerde karşılamış olacağız:)

Hadi bu bahar kendimize bir iyilik yapalım…Özelllikle yaz mevsiminin bunaltıcı sıcakları gelmeden, bahar aylarının temiz ve taze havasını kaçırmayalım, dışarı çıkalım!

İster yürüyüş, ister tenis,ister bisiklet,ister basketbol…Bu bahar, kendimiz için spor yapalım…

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin