Black Friday İndirim Günleri

Amerika, İngiltere ve Kanada başta olmak üzere birçok ülkeyi etkisi altına alan alışveriş çılgınlığının hat safhaya ulaştığı Black Friday nam-ı diğer Kara Cuma’da indirim fırsatlarını yakalamak isteyenleri yalispor.com.tr’ye bekleriz!

yali-spor_black-friday-indirim-1200x675

Black Friday nedir ve ne zaman ortaya çıkmıştır?

Amerika Birleşik Devletleri’nde Kasım ayının dördüncü Perşembe günü kutlanan Thanksgiving Day’den (Şükran Günü) sonraki Cuma gününe Black Friday denmektedir. İlk olarak 1961 yılında ABD’nin yerel gazetelerinde bahsi geçen Black Friday, adını yaşanan yoğun alışveriş trafiğinden ve alışveriş esnasında çıkan zorluk ve sıkıntılardan almıştır.

yali-spor_black-friday

Bu günde, Amerika ve diğer ülkelerdeki mağazalar kapılarını sabahın erken saatlerinde hatta daha gün doğmadan müşterilerine açarlar ve kapanış da gece yarılarını bulur. Black Friday, hemen hemen tüm dünya ülkelerinde yaygınlık kazanmıştır ve o gün markalar, mağazalar müşterilerine %80 gibi yüksek oranlarda indirim avantajı sunmaktadır.

yali-spor_black-friday-indirim

Neden Kara Cuma deniyor? Geçmişten gelen rivayetlere dayanarak söylemek gerekirse Black Friday adı; mağazaların gün doğmadan kapılarını müşterilere açmasından ya da o gün sunulan yüksek indirim dolayısıyla mağazaların neredeyse tamamının boşaltılması ve indirimden yararlanmak isteyenlerin izdihama sebep olmasından geliyor olabilir.

Müşterilerine her zaman uygun fiyat politikası ile hizmet etmeyi amaçlayan Yalı Spor, Black Friday’e özel %50 indirim fırsatı için sizleri online alışveriş mağazası yalispor.com.tr’ye davet ediyor!

yali-spor_logo

Yalı Spor raflarında yer alan seçili yeni sezon ürünlerde yapılan %50 indirim ile hem spor modasını daha yakından takip etme fırsatı yakalayacak hem de bütçenizi korumaya devam edeceksiniz! yalispor.com.tr’de sizleri bekleyen ürünlerden bazılarını yakından incelemek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz! Sizler için dünyaca ünlü spor markalarının en tarz spor ayakkabılarını yazımıza taşıdık!

adidas Terrex Swift R Mid Gtx

yali-spor_adidas-terrex-swift-r-mid-gtx-bayan-outdoor-ayakkabi-af6107

Gore-Tex kaplamalı üst yüzeyi ile en zorlu kış koşullarında bile mükemmel koruma sunan adidas Terrex Swift R Mid Gtx bayan outdoor ayakkabılar her kullanımda farklı bir deneyim sunmak için tasarlandı!

Lacoste Romeau 316 1

yali-spor_lacoste-romeau-316-1-erkek-spor-ayakkabi

Klasik Lacoste çizgileri ile sportif şıklığınızı tamamlayan Lacoste Romeau 316 1 erkek spor ayakkabılar Black Friday’e özel %45 indirimle yalispor.com.tr’de sizleri bekliyor!

New Balance WL999CEB

yali-spor_new-balance-wl999ceb-bayan-spor-ayakkabi

New Balance klasikleri arasında yer alan 999 serisinin 20. yılı şerefine yeniden tasarlanan bu spor ayakkabı ile hem adımlarınızın tarzında şık dokunuşlar yapacaksınız hem de köklü geçmişten gelen güveni hissedeceksiniz!

Sizler de Black Friday coşkusunu hissetmek istiyorsanız hemen yalispor.com.tr’ye tıklayın ve indirimlerin keyfini çıkarın!

Black Friday’e özel %50’ye varan indirimli tüm ürünler için buraya tıklayın!

2

Bunları da beğenebilirsin