2003 yılında kurulan ve çok kısa bir süre zarfında outdoor sporların vazgeçilmez isimlerinden biri olmayı başaran Keen, şimdi Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online sitemizde sizlerle buluşuyor.

Yalı Spor’a hoş geldin KEEN!

yalı spor_keen

KEEN Hakkında;

İlk üretimlerine, açık hava aktiviteleri tutkunlarına ayak koruması sağlamak adına tasarladıkları sandaletler ile başlayan marka, geçen zaman içerisinde tüm outdoor sporlara yönelik ürünleri ile başta Amerika olmak üzere Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da tercih edilen bir marka halini aldı.

Doğayla iç içe olduğunuz anlardan şehir hayatının koşuşturmacasına kadar hayatın her alanında kullanımınıza uygun tasarımları ile Keen outdoor ayakkabılar, ayak koruma sistemini tüm ayakkabılarında kullandıkları gibi markaya ait Keen Dry teknolojisini de birçok modelde kullanıyorlar.

Kadınlar, erkekler ve de çocuklar için üretim yapan Keen, en zorlu doğa koşullarında sizlere maksimum koruma sağlamayı ilke ediniyor. Su içinde veya çevresinde kullanıma uygun, teknolojik ürünler üretmek temel felsefeleri olmuştur. Terlik, sandalet ve ayakkabı kategorileri ile karşımıza çıkan marka, geniş ürün çeşitliliği ve her yaşa uygunluğu ile en çok aranan outdoor markaları arasında emin adımlarla ilerliyor.

yalı spor_keen big logo

Doğa sporlarında ve günlük hayatta kış aylarında rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz Keen outdoor ayakkabıları artık yalispor.com.tr online sitemizde ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Yalı Spor’da bulabileceğiniz Keen modellerinden bazılarını sizler için paylaşıyoruz.

KEEN Koven Mid Wp : Su geçirmez, sağlam örgü üst kısmı ile dikkatleri üzerine çeken Keen Koven Mid Wp outdoor ayakkabı, birbirinden üstün özellikleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Keen Dry astar su geçirmez özelliği desteklerken aynı zamanda ayağın ayakkabı içerisinde nefes almasını da sağlar. 4 mm çok yönlü dişlere sahip dış taban yapısı daha güvenli adımlar atmanıza olanak tanır.

yalı spor_keen koven çocuk outdoor ayakkabı

KEEN Pagosa Mid Wp : Çocuk outdoor ayakkabısı Pagosa Mid Wp, su geçirmez olması sebebiyle ebeveynlerin ilk tercihi oluyor. İddialı tabanı engebeli yollarda denge sağlamayı kolaylaştırırken özel bağcık sistemi güvenli kullanım sunuyor.

yali-spor_keen-pagosa-cocuk-outdoor-ayakkabi

KEEN Revel III : Sizi yağmur ve kardan koruyacak Ravel III outdoor ayakkabılar, Keen Dry su geçirmez ve nefes alabilir astarı ile mükemmel bir izolasyonu ayaklarınızla buluşturuyor. İz bırakmayan kauçuk tabanı, nubuk üst yüzeyi ve daha birçok özelliği ile kış sporlarının ve zorlu kış koşullarının vazgeçilmezi olmaya aday.

yalı spor_keen revel erkek outdoor ayakkabı

KEEN Saltzman Wp : Üstün çekiş gücü sağlayan iz bırakmaz kauçuk taban, ayak burkulmalarını önleyen Keen teknolojisine sahip topuk sabitliyiciler, güvenli adımlar sunan metal kancalı bağcık sistemi, su geçirmez Keen Dry astarı ve daha sayabileceğimiz birçok özelliği ile tüm outdoor aktivitelerinizde korkmadan kullanabileceğiniz Saltzman Wp ayakkabılar aynı zamanda günlük kombinlerinize uyum sağlayacak kadar şık bir görüntüye de sahip.

yalı spor_keen saltzman kadın outdoor ayakkabı

 

Sizlerde dilerseniz şehir hayatınızda dilerseniz de outdoor sporlarınızda kullanabileceğiniz KEEN ayakkabılara sahip olmak istiyorsanız, hemen yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazımızda bulunan Keen outdoor ayakkabılar ve çok daha fazlası için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin