Bu ay sizlere bir tane  ayakkabıyla nasıl farklı kombinler yapabileceğinizi göstereceğiz.  Bir ayakkabıyı 3 farklı şekilde kullanarak tarzınıza değişiklik katabilir, stilinizi canlandırabilirsiniz.

Ekipçe çok  beğendiğimiz ve çok rahat bulduğumuz  New Balance ayakkabıları gün boyunca ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Ekibimizden garanti 🙂

kolajj2

 

1-Ofis Şıklığı

Siyah New Balance ayakkabınızı siyah bir etek ve  basic bir body ile kombinleyerek ofis şıklığını yakalayabilirsiniz. Bluzunuzun üstüne giyeceğiniz blazer bir ceket ile hem ciddi bir hava yaratacaksınız, hem de spor şıklığınızı ofise taşıyacaksınız. Sizde ofiste rahat ve şık görünmek istiyorsanız böyle bir kombin oluşturabilirsiniz. Kurtulun topuklu ayakkabılarınızdan 🙂

2-Hafta Sonu Rahatlığı

Haftasonu enerjinizi yansıtan dinamik renkler tercih edebilirsiniz. Jean pantalonlarınızla kombinleyeceğiniz canlı renklerdeki New Balance ayakkabılarınızla içinizdeki sizi yansıtın! Bu kombini alışverişe giderken, arkadaşlarınızla dışarı çıkarken rahatlıkla kullanabilir, hem de stil sahibi bir görünüme bürünebilirsiniz. Jean Pantalonunuzun üstüne blazer veya deri bir ceket giyip stilinizi daha şık bir hale getirebilir, bir iki küçük aksesuarla kombininizi tamamlayıp akşam için hazır olabilirsiniz.

3-Leopar Tarz

Hem spor tarzınızdan, hem de leopar desenden vazgeçemiyorsanız siz de böyle bir kombin oluşturabilirsiniz. Siyah New Balance ayakkabılarınız ile tamamlayacağınız bu kombin sayesinde hem rahatlık hem de şıklık sizinle birlikte olacak. Bu kombininizin üstüne istediğiniz desende ve renkte  uzun leopar desenli bir  kaban giyip modaya ayak uydurabilirsiniz. Şıkığınızı daha spor bir hale çevirmek için bir bere veya siyah deri spor bir çanta tercih ederek kombininizi hareketlendirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin