Siyah-Beyazlıların 2014-2015 sezonunda giyeceği formalar belli oldu.

Beşiktaş formaları tanıtımında Beşiktaş’ın yıldız oyuncuları Olcay Şahan, Necip Uysal ve Oğuzhan Özyakup vardı. Formalar 10 Temmuz’da yayınlanan tanıtım filmiyle sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı ve  siyah beyazlıları oldukça etkiledi. Formalar tasarlanırken kartalın kendini yenileme içgüdüsünden ilham alındı. Formalar İç Saha forması, Deplasman (Dış Saha) forması ve 3. forma olarak tasarlandı.

web banner beşiktaş forma

İç saha forması:
Beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalındı. Formanın göğüs kısmında kırmızı-siyah yatay bir şerit bulunuyor. Bunun yanında sırt ve yan bölümlerinde bulunan ikonik şeritler de tasarımda öne çıkıyor. İç saha forması futbolcuların performansına katkı sağlayacak şekilde tasarlandı ve siyah ve beyaz olmak üzere iki renk çorap ve şortla kombine edildi.
forma 1 beyaz
beyaz forma
beyaz forma arka

Deplasman Forması:

Siyah renkte tasarlanan forma, üzerinde yeniden doğuşu sembolize eden iki kartal tüyünün birleşerek kanatlanmayı sembolize eden desenler bulunuyor. Beşiktaş formaları arasındaki Deplasman formasında bu desenler formaya gofre baskı olarak uygulandı. Tasarımda siyah ile çarpıcı kırmızı rengin kombinasyonu, iki düğmeli özel yaka ile sırt ve yan bölümlerinde yer alan ikonik şeritler öne çıkıyor.
forma 2 siyah
siyah forma ön
siyah forma arka

3.forma:

Taraftarın farklı renk beklentisini karşılamak için tasarlanan forma, göz alıcı yeni bir kırmızı ton ve parlak bir görünümle tasarlandı. V yakalı formanın sırt kısmında ise beyaz ikonik şeritler yer alıyor. Baba Hakkı’nın bal peteği desenli nostaljik formasından ilham alınarak yola çıkılan formada bu desenler çağdaş ve minimal bir tasarımla yer alıyor.

forma 3 kırmızı

kırmızı forma ön

kırmızı forma arka

Tüm formaları incelemek ve satın almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin