Beşiktaş Futbol Kulübü’nün 2012-2013 sezonunda giyeceği formaları tanıtıldı.  

İstanbul Swissotel’de yapılan tanıtımda futbol takımının yeni sezon formalarının yanısıra Kartal Yuvası’nın hazırladığı giyim ve aksesuarlar da Beşiktaş taraftarlarının beğenisine sunuldu.

adidas’ın Beşiktaş’ın Futbol Takımı için hazırladığı kırmızı, beyaz ve çubuklu formalar, futbolcular ve bazı Beşiktaşlı sanatçıların da katıldığı defilede kulüp başkanı Fikret Orman bir konuşma yaptı.

Başkan, konuşmasında forma satışı konusunda rekor kırdıklarını belirterek yeni projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, taraftarların korsan ürün almamalarını istedi. Fikret Orman; “Doğru ürünlerle doğru yerlerde taraftarlarımızla buluşacağız. Onlarda bizim gücümüze güç katacaklar. Son üç ay içinde forma satışları konusunda rekor kırdık. İlk bir ayda geçen yılın toplamından daha fazla forma satışına ulaştık. Bu sezon hayata geçirilen ‘Feda’ sloganı kapsamında, Beşiktaşlı taraftarların da korsan ürün almamalarını istiyoruz. Korsan ürünle mücadeleye devam ediyoruz. Korsanla feda olmaz” diye konuştu. 

 

 

Beşiktaş’ın adidas tarafından hazırlanan orjinal yeni sezon formalarını tüm Yalıspor mağazalarında ve www.yalispor.com.tr adresinde bulabilirsiniz:

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: bjk.com.tr ve vivivodo.com

 

Bunları da beğenebilirsin