adidas Boost Koşu Ayakkabıları

Sonsuz enerji geri dönüşümü sağlayan boost teknolojisi ile koşunun tüm kurallarını yeniden yazacaksınız. Daha önce hiç yaşamadığınız bir koşu deneyimi sunan adidas Boost kadın ve erkek koşu ayakkabıları yeni sezon modellerinin yanı sıra % 40’a varan indirim fırsatlarıyla Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online alışveriş sitemizde sizleri bekliyor.

yalı spor_adidas boost koşu ayakkabıları

Son yıllarda koşucuların vazgeçilmezi haline gelen üstün adidas teknolojisi Boost köpüğü ile tasarlanan kadın ve erkek koşu ayakkabıları ile enerjiniz asla tükenmeyecek. Antrenmanlarınızda ya da dilerseniz maratonlarda kullanımınıza uygunluğu ile ön plana adidas Boost koşu ayakkabıları her adımda bulutların üzerinde koşuyormuş hissini yaşatmak için tasarlanmıştır.

Boost teknolojisi nasıl çalışır?

Yapısındaki binlerce enerji kapsülü ayağınız yere her bastığında yumuşak ve konforlu bir şekilde enerji geri dönüşümü sağlar. Bitmeyen enerji adımlarınızı takip eder. Barındırdığı binlerce enerji kapsülü sayesinde sınırsız bir enerji stoklar ve ayağınız yere her bastığında enerjiyi serbest bırakır. Orta tabanda kullanılan dayanıklı hücre yapısı sayesinde yumuşak ve konforlu bir koşu sağlar. Endüstrideki tüm köpük yastıklama malzemelerinden daha fazla enerji dönüşümünü sağlar. Geri kazanılan enerji ve üstün konfor ile koşuda ileri performans deneyimi sunar.

yalispor.com.tr online mağazamızda bulunan adidas Boost modelleri arasından sizler için seçtiklerimizi keşfetmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Boost modellerine erişim linklerini yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

adidas Pureboost X Kadın Koşu Ayakkabısı

yalı spor_adidas pure boost x kadın koşu ayakkabısı

‘’Ben pozitif enerjiyim ve hiçbir zaman durmayacağım!’’ sloganıyla koşu kurallarını değiştiren adidas Pureboost X kadın koşu ayakkabıları ile adımlarınız hiç olmadığı kadar güçlü olacak! Üstün boost teknolojisi ile hız kesmeden ileri hareket etmenizi sağlayan bu koşu ayakkabıları ile rüzgara meydan okumaya var mısınız?

adidas Ultra Boost Erkek Koşu Ayakkabısı

yalı spor_adidas ultra boost erkek koşu ayakkabıları

Kendi sınırlarınızı aşmaya hazır olun! Tam taban uzunluğu boyunca kullanılan boost teknolojisi ile eşsiz bir koşu deneyimi sunan adidas Ultra Boost erkek koşu ayakkabıları, tüm bakışları üzerinde topluyor. Sektördeki diğer köpük yastıklama teknolojilerinden çok daha üstün yastıklama sunan boost orta taban köpüğü sonsuz enerji geri dönüşümü sağlayarak sizlere en rahat koşu performansınızı yaşamanız için tasarlanmıştır.

adidas Ultra Boost Kadın Koşu Ayakkabısı

yalı spor_adidas ultra boost kadın koşu ayakkabısı

Yüksek enerji geri dönüşümü sağlayan adidas Ultra Boost kadın koşu ayakkabıları sahip olduğu Boost teknolojisinin yanı sıra üstün adidas teknolojileri ile koşularınızı tamamen değiştiriyor. Yenilikçi teknolojileri ile devrim niteliği taşıyan bu koşu ayakkabıları kadınların anatomik ayak yapısına göre şekil alarak eşi benzeri olmayan bir koşu deneyimi sunmaktadır.

adidas Ultra Boost St Erkek Koşu Ayakkabısı

yalı spor_adidas ultra boost st erkek koşu ayakkabısı

Elit bir koşu performansına sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan adidas Ultra Boost St erkek koşu ayakkabıları ile aşina olmadığınız yepyeni bir koşu deneyimi yaşayacaksınız. Adımlarınızı bulutların üzerine taşıyan bu koşu ayakkabıları, bilek hareketlerinizi ve özellikle aşil tendonunuzu destekleyen ergonomik yapısı ile lüks konforu ayağınıza getirecek. Şaşırmaya hazır olun!

yalı spor_adidas boost koşu ayakkabıları anatomisi

Ardımızda kalan son birkaç yılın en dikkat çeken koşu ayakkabısı teknolojilerinden olan adidas Boost köpük yastıklama teknolojisini kelimelerle ifade etmekte zorlanıyoruz. Sizler de bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen yalispor.com.tr adresimizde yer alan Boost serilerini incelemeye başlayın.

adidas Boost koşu ayakkabılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Satın almak için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin