İster spor ayakkabı olsun isterse klasik rugan ya da süet bir ayakkabı, her ayakkabının bir kullanım ömrü vardır. Bu ömrü uzatıp kısaltmak ona nasıl davrandığınıza ve bakım yaptığınıza bağlıdır.

yali-spor_ayakkabi-bakim-urunleri-fabcare

Bakım yapmadan, hor kullanarak bir ayakkabının ömrünü en az yarıya düşürdüğünüzü biliyor muydunuz?

Ayakkabı bakımında dikkat edilmesi gereken püf noktaların başında ayakkabıyı dinlendirmek geliyor. Bugün giydiğiniz ayakkabılarınızı ertesi gün mutlaka kuru ve serin bir yerde havalandırmaya bırakmalısınız ki tüm gün ayaklarınızda bir oraya bir buraya koşturup durmuş ayakkabılarınız da biraz nefes alsın.

Islanmış ayakkabılarımızı ısıtıcıların yanında kurutmak, yaptığımız yanlışların başında geliyor. Hemen hemen hepimizin tekrarladığı bu hata ayakkabıların ömrünü kısaltan en önemli etkenlerden biri. Aşırı sıcağa maruz kalan ayakkabıların yüzeyinde çatlaklar oluşacaktır ve zamanla tekrarlandıkça ve ayakkabı kullanıldıkça bu çatlaklar yırtıklara dönüşerek telafisi olmayan sonuçları doğuracaktır.

yalı spor_converse bakımı nasıl yapılır

Çamura bulanmış ayakkabılarımızı sert bir şekilde silmek doğru bir tercih mi? Hayır, değil. Uyguladığımız her sert darbede sadece çamuru değil ayakkabılarımızın üzerindeki koruma tabakasını da aşındırıyoruz. Bunun yerine daha nazik hareketlerle ayakkabılarımızı çamurdan arındırabiliriz.

Ve tüm bunları yaparken kullanabileceğiniz ayakkabı bakım ürünleri markası Fabcare ile ayakkabılarınız ilk günkü kadar yeni görünebilir. Üstelik ayakkabıda kalan ayak kokusunu gideren deodorantları, ayakkabı parlatıcı süngerleri, temizleme spreyleri, ayakkabı boyaları ile Fabcare, ayakkabı bakımında ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sunuyor.

yali-spor_fabcare-ayakkabi-bakim-urunleri

Ayakkabı bakımınız için gerekli olan tek marka Fabcare Yalı Spor’da.

Sizin için yalispor.com.tr online sitemizde bulabileceğiniz ayakkabılarınızın ömrünü uzatmada yardımınıza koşan Fabcare ayakkabı bakım ürünlerinden bazılarını inceleme altına aldık. İşte o ürünler:

Fabcare Spor Ayakkabı Bakım Seti : 4 parçadan oluşan bu set ile ayakkabılarınız ilk günkü gibi kalsın! İçerisinde sport soft sprey, spor ayakkabı temizleme köpüğü, ayakkabı deodorantı ve sünger bulunan sette ayakkabı bakımında ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bir arada size sunuyoruz.

yalı spor_fabcare spor ayakkabı temizleme seti

Fabcare Hazneli Parlatıcı Sünger : Tüm soft deriler için pratik parlatma süngeri. Toz tutmaz ve deriye üstün parlaklık verir. Süet, nubuk ve keten ayakkabılarda kullanıma uygun değildir.

yali-spor_fabcare-hazneli-parlatici-sunger

Fabcare Süet ve Nubuk Temizleme Fırçası : 3 ayrı fonksiyonu bir arada sunan bu fırçanın naylon ve tel karışımı uzun fırçası süet üzerindeki kiri ve tozu temizler. Kısa kauçuk fırça nubuk ve diğer narin derilerin yüzeylerine zarar vermeden temizlerken oval ince kauçuk fırça kenarları ve dikiş yerlerini temizlemek için tasarlanmıştır.

yali-spor_fabcare-suet-ve-nubuk-temizleme-fircasi

Fabcare Deodorant Sprey : Ayakkabınızda dezenfektan ve deodorant etkisini göstererek hijyen sağlayan bu sprey oluşan kötü kokuları ve bakterileri de yok eder. Aynı zamanda yeniden oluşumlarını engeller. Üstelik parfümlü içeriği ile ayakkabılarınızda hoş bir koku bırakır.

yalı spor_fabcare deodorant sprey

Fabcare Spor Ayakkabı Temizleme KöpüğüYumuşak deri, süet, nubuk, tekstil, sentetik deri gibi materyallerden üretilmiş bütün düz ve spor ayakkabıların temizliğinde kullanabileceğiniz temizleme ve bakım köpüğünü düzenli kullanmanız halinde ayakkabılarınızda yarattığı etkiyi fark edeceksiniz.

yali-spor_fabcare-spor-ayakkabi-temizleme-kopugu

Yalı Spor ayakkabılara değer verir. Bu nedenle Türkiye’nin önde gelen ayakkabı bakım ürünleri üreticisi Fabcare’in çevre bilincini ve ürün güvenliğini prensip edinen nano teknolojilerle üretilmiş ürünlerini yalispor.com.tr online sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.

Yazımızda yer alan ürünleri incelemek, Fabcare markası ile tanışmak, nano teknolojilerle üretilmiş ürünleri satın almak ve çok daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Satın almak için tıklayın.

 

Bunları da beğenebilirsin