Avrupa’nın en büyük ve önemli spor giyim fuarı Bread&Butter, yılda iki kez moda tutkunu konuklarını Berlin’de ağırlıyor. Bu fuarın motto’su yaratıcılık. Trendleri takip eden, modanın nabzını tutan, sokak modasına yön veren dünyanın çeşitli yerlerinden birçok marka bu fuarda.

breadbutter2

Dünyadaki moda trendini belirleyen Bread&Butter 2001  yılından beri  birçok markaya ev sahipliği yapıyor. Markaları sıkı bir elemeden geçiren, yalnızca özel davetlilerin ve tekstil sektöründe çalışan üst düzey yöneticilerin katıldığı bu önemli spor giyim fuarına  Yalı Spor‘da konuk olarak katılıyor.

breadbutter_1

Bu fuarda neler mi var? Standard fuarcılığın aksine gösteriler,  defileler ve aktivitelerle dolu olan bu fuarda moda ile ilgili herşeyi bulmak mümkün.  Yeni sezon spor ayakkabılar,  markaların en tasarım kıyafetleri, birbirinden renkli gösteriler…

adidas Originals at Bread and Butter Berlin

Bread&Butter diğer moda fuarlarının aksine daha fazla kişiye ulaşmayı, birçok kişinin fuar alanını ziyaret etmesini amaçlamıyor. Farklı ve özgün olmayı seven, sokak modasına, güncel giyim kültürüne hakim kişileri biraraya getirmek istiyor.

breadbutterreebok

Bu yüzden de sinema, müzik, reklam dünyasından ünlü isimlerle çalışarak fuarın temasını ve tasarımını hazırlıyorlar. Fuar her yıl Berlin’deki Siemens’in eski fabrika binasında binlerce moda tutkunu ve tasarımcıyı ağırlıyor.

breadbuttergösteri

 

breadbuttereglence

Bread&Butter’da olmaktan ve farklı markaları tanımaktan mutluyuz! Gelişmelerden haberdar olmak için Facebook ve Twitter‘da bizi takip edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin