Asics Koşu Ayakkabıları

İstanbul Belgrad Ormanı’nda Asics markasının sponsorluğunda düzenlenen Geyik Koşuları’nın yeni ayağı 13 Aralık 2015 tarihinde düzenlenecektir. Doğayla iç içe, farklı bir koşu deneyimi yaşamak isteyen her yaştan koşu severin katıldığı etkinlikte 4 km, 14 km ve 28 km parkurlarının yanı sıra bir de çocuklar için Bambi parkurları bulunmaktadır.

yalı spor_asics geyik koşuları

Koşmak sizin için de tutkuysa, çamura, yağmura, soğuğa aldırış etmeden bitiş çizgisine varmak ve birinciliği göğüslemek sizin için de vazgeçilmez bir deneyim olacaksa Asics Geyik Koşuları’nı kaçırmayın.

Patika koşularını sevdirmek ve yaygınlaştırmak için düzenlenen koşu yarışı Belgrad Ormanı’nda bir festivale dönüşüyor. Hem koşup hem de doğanın gizli güzelliklerini keşfedebileceğiniz bu yarış, yol ve park koşularından farklı arazi şartları içerir. Peki, siz bu yarışta sizi zafere ulaştıracak doğru koşu ayakkabısına sahip misiniz?

Yılın son Geyik Koşusu için Yalı Spor mağazalarımızda ve yalispor.com.tr online sitemizde bulabileceğiniz ve zorlu arazi şartlarında adımlarınıza uyum sağlayarak maksimum performans sergilemenizi sağlayacak Asics koşu ayakkabılarına bir göz atmaya ne dersiniz?

Üstelik yarışma günü açacağımız Yalı Spor standında Asics koşu ayakkabılarını yakından inceleyebilecek ve satın alabileceksiniz.

yalı spor_geyik koşuları

Sizin için önerebileceğimiz, eğimli arazi ve yumuşak, engebeli zeminlerde kullanımınıza uygun koşu ayakkabılarından bazıları :

yalı spor_asics gel cumulus 15 erkek koşu ayakkabısı

yalı spor_asics gel cumulus 15 kadın koşu ayakkabısı

Asics Gel-Cumulus 15

Erkek ve kadın modelleri bulunan Asics Gel-Cumulus 15 koşu ayakkabıları mükemmel yastıklamalarla desteklenmiştir. Eşsiz denge, uyum ve konfor sağlayan teknolojileri ile dikkat çeken Gel-Cumulus 15 serisi ayağın doğal hareketlerini kontrol eden, sağlıklı, kuru ve serin kullanım imkanı sunan, esnekliği arttıran, ayağa yön veren özellikleri ve çok daha fazlasını bünyesinde barındırmaktadır.

yalı spor_asics gel fujisensor 2 kadın koşu ayakkabısı

Asics Gel-Fujisensor 2

Fuji Dağları’ndan esinlenen ve kendine hayran bırakan tasarımı ile Asics Gel-Fujisensor 2 kadın koşu ayakkabısı amatör ve profesyonel koşuculara uygun olarak tasarlanmıştır. Geniş temas yüzeyi sayesinde doğru ağırlık dağılımı sağlayan koşu ayakkabıları su geçirmez yüzeyi sayesinde kuru ve rahat bir kullanım sunmaktadır.

yalı spor_asics gel fujisensor 3 goretex erkek koşu ayakkabısı

Asics Gel-Fujisensor 3 G-Tx

Uzun koşularda rahat edebilmeniz için tasarlanan Asics Gel-Fujisensor 3 G-Tx erkek koşu ayakkabısı, zorlu arazi koşullarında, topuk bölgesinde yer alan jel tabaka ile maksimum konfor sağlamakta, yere tam temas eden tabanı engebeli zeminlerde, iniş ve çıkışlarda maksimum tutuş sunmaktadır. Gore-Tex kaplamasına sahip üst yüzeyi yağmur, çamur demeden maksimum performansa ulaşmanıza olanak tanır.

yalı spor_asics gel kayano 22 erkek koşu ayakkabısı

yalı spor_asics gel kayano 22 kadın koşu ayakkabısı

Asics Gel-Kayano 22

Daha hızlı ve daha cesur adımlara sahip olmak isteyen kadın ve erkek koşucular için tasarlanan Asics Gel-Kayano 22 koşu ayakkabıları, benzersiz teknolojileri ile koşu kategorisinin en iyileri arasındaki yerini alıyor. Gel-Kayano köklerine bağlı aynı zamanda modern tasarıma sahip koşu ayakkabısı Gel-Kayano 22 koşu tarzınızı belirleyerek adımlarınızın gücüne güç katıyor.

 

Ürünlerin sahip olduğu teknolojileri incelemek için fotoğrafların üzerine tıklayıp yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Geyik Koşuları’nda kullanabileceğiniz diğer;
Asics kadın koşu ayakkabılarını keşfetmek ve satın almak için tıklayın.
Asics erkek koşu ayakkabılarını keşfetmek ve satın almak için tıklayın.

Yalı Spor ailesi olarak Asics Geyik Koşuları’nda performans sergileyecek tüm yarışmacılara başarılar diliyoruz.

Belgrad Ormanı’nda Yalı Spor standına uğramayı unutmayın.

Bunları da beğenebilirsin