Asics Geyik Koşuları 2. Sponsoru Yalı Spor

13 Aralık 2015 tarihinde Belgrad Ormanı’nda düzenlenen geleneksel Asics Geyik Koşuları’nda Yalı Spor’da ikinci sponsor olarak etkinlikteki yerini almıştı.

yali spor_asics geyik koşuları

Etkinlik alanında stant kuran Yalı Spor, tüm yarış boyunca koşu tutkunlarının yanındaydı. Bambi koşuları, 4K, 14K ve 28K koşularının başından sonuna kadar takipte kalan Geyik Koşuları ikinci sponsoru Yalı Spor, başarıları kucaklayan kategori birincilerine 100 TL hediye çeki vererek bitiş çizgisine varmanın mutluluğunu ikiye katladı.

Yalı Spor, sporcuların yanında olmaya devam ediyor ve edecek. Alanda bulunan tüm koşuculara ve Geyik Koşuları hayranlarına 50 TL hediye çeki dağıtan markamız, o soğuk Belgrad Ormanı’nda insanların içini ısıtmayı ve yüzlerindeki tebessümün sebebi olmayı başardı.
yalı spor_asics geyik koşuları (6)

Tüm yarışlar boyunca an be an takipte olan Yalı Spor’un objektifinden Asics Geyik Koşuları’na göz atmaya ne dersiniz? Asics Geyik Koşuları ikinci sponsoru Yalı Spor’un gözünden fotoğraflarla Belgrad Ormanı…

 

Asics Geyik Koşuları etkinlik alanında standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkürü bir borç biliriz. Yalı Spor, sporu ve sporcuyu her adımda desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmeyecek! 1989’dan beri hangi dalda olursa olsun tüm sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz. Teşekkür ederiz.

Asics Geyik Koşuları videolarını YouTube Yalı Spor kanalımızda bulabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin