adidas 2014 Fifa Dünya Kupası için tasarladığı özel koleksiyonunu İstanbul’da bir lansmanla tanıttı. FIFA 2014 Dünya Kupası için hazırlanan bu özel koleksiyonun adı “Battlepack”

battle pack

Bu koleksiyonun içinde 5 farklı krampon modeli yer alıyor. Adizero f50, Predator, Nitrocharge, 11 Pro  ve adizero F50 Messi’den oluşan bu kramponlar siyah ve beyaz desenlerden oluşuyor. Son teknolojiler kullanılarak tasarlanan ve  ve farklı oyuncu tiplerinden yola çıkarak üretilen adidas Battlepack’ı FIFA 2014 Dünya Kupası’nda  başta Leo Messi olmak üzere Mesut Özil, Philipp Lahm, Dani Alves ve Luis Suarez giyecek.

battlepack

Kramponların üstünde yer alan siyah beyaz çizgiler  adidas’ın 2014 Dünya Kupası sloganı ” all in or nothing” ‘i görsel olarak yansıtmakta. Her bir krampon yarısı siyah, yarısı beyaz olacak şekilde tasarlandı. Kramponların üstünde yer alan ve adidas’ın simgesi olan parlak renkteki 3 bant altın renkli olarak yer alıyor. Altın renk FIFA Dünya Kupası’nı temsil ediyor. adidas adizero f50 Messi modeli kramponunda ki 3 bant ise Messi’nin ana vatanı olan Arjantin’in ulusal renklerini simgeliyor.

adidas battlepack

Ayakkabının üstündeki desenler futbolcuların özelliklerine göre  hız, cesaret, enerji, kontrol ve çevikliği ifade ediyor.

26 Mayıs Pazartesi gününden itibaren satışa sunulacak olan bu özel krampon serisi çok yakında Yalı Spor ‘da.

 

Bunları da beğenebilirsin