adidas Ağustos ayında başlatacağı bir uygulama  ile Instagram fotoğraflarınızı spor ayakkabıya dönüştürüyor.

Uygulamayı kendi Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde  duyuran adidas,  Ağustos ayında  iOS ve Android için özel bir mobil uygulama  ile karşımıza çıkmayı hedefliyor.

miadidas

 Teknoloji sayesinde artık her ürünü kişiselleştirebiliyoruz. Telefon kapaklarımız, tablet kılıflarımız ve daha bir sürü ürün kişisel zevklerimiz ve ruh hallerimize göre  şekil alabiliyor. Sizin içinizi ferahlatan, sizi motive eden fotoğrafı istediğiniz her yere götürmek sizce de hoş olmaz mıydı? adidas bundan yola çıkarak “miadidas” uygulamasını yarattı.

adidasın başlatacağı “miadidas” uygulaması sayesinde Instagram hesabınızdan istediğiniz ve beğendiğiniz bir fotoğrafı , adidas ZX Flux  model ayakkabıyı satın alarak, üstüne bastırabiliyorsunuz.

Sınırsız desen, sınırsız renk. Tek ihtiyacınız olan hayal gücünüz.

Ve işte en sevdiğiniz görsel heryerde…

zx flux

adidas bu yeni başlatacağı uygulama ile şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmiş görünüyor. Bu uygulamanın fiyatı ve hangi bölgelerde piyasaya sunulacağı ile ilgili  henüz bir açıklama yapılmadı  fakat biz şimdiden ortaya çıkacak olan tasarımları ve fotoğrafları ekip olarak merakla bekliyoruz

Bunları da beğenebilirsin