adidas Shell Toe Pack Spor Ayakkabılar

Yıllardır siyah-beyaz silüeti ile görmeye alıştığımız adidas Superstar serisini, şimdi yepyeni desen ve renk çalışmaları ile incelemeye hazır mısınız?

yali-spor_adidas-superstar-shell-toe-pack-yildiz-desenli-spor-ayakkabi-3

Spor perakende sektörünün lider ismi Yalı Spor, modanın ritmini yakından takip etmeye devam ediyor. İkonik tasarımıyla 80’ler döneminde basketbolcuların ayağından çıkarmadığı adidas Superstarlar, rahatlığı, şıklığı ve kreatif tarzı herkes tarafından beğenilip sevilince basketbol sahalarından sokaklara doğru yol almaya başladı.

yali-spor_adidas-superstar-shell-toe-pack-yildiz-desenli-spor-ayakkabi-2

Beyaz ya da siyah istiridye burun tasarımı ile görmeye alıştığımız adidas Superstar günlük spor ayakkabılar, yeni sezonda eşsiz bir koleksiyon ile sizlerle buluştu. Üst yüzeyinde kullanılmış olan yıldız desenlerini burun kısmına da taşıyan adidas tasarımcıları, klasik Superstar görüntüsüyle farklı bir tarz yaratarak sokak modasının en’lerini belirlemeye devam ediyor.

adidas Superstar Shell Toe Pack günlük spor ayakkabıların üst yüzey, taban ve burun kısmının mükemmel uyumunu adımlarınızda hissetmeye hazır mısınız? Online alışveriş mağazamız yalispor.com.tr’de kırmızı ve lacivert renk seçeneklerini bulabileceğiniz bu spor ayakkabılarla tarzınızı baştan yaratacaksınız.

yali-spor_adidas-superstar-shell-toe-pack-yildiz-desenli-spor-ayakkabi-4

yali-spor_adidas-superstar-shell-toe-pack-yildiz-desenli-spor-ayakkabi-1

Daha detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

 

Bunları da beğenebilirsin