adidas Superstar adicolor

İkonik Superstar tasarımını farklı renk seçenekleri ile yeni sezonda yeniden görücüye çıkaran adidas, enerjinizi ortaya çıkarak canlı ve göz alıcı renklerle tasarlanmış adicolor serisini iftiharla sunar!

yalı spor_adidas superstar adicolor unisex spor ayakkabı

Spor modasının en şık modellerini geniş ürün yelpazesiyle tek bir çatı altında toplayan Yalı Spor’un online sitesinde ve mağazalarında bulabileceğiniz adidas Superstar adicolor serisini sizler için mercek altına alalım istedik.

Yeni seriyi farklı kılan nedir?

adicolor serisini diğer Superstarlardan ayıran en dikkat çekici özelliği elbette rengi! Tek renk çalışılmış bu modelde ikon haline gelen siyah/beyaz yan şeritler de ayakkabının bütünüyle aynı renkte.

Göze çarpan bir diğer ayrıntı yarı saydam dış taban! Kauçuk materyalden yapılmış dış tabanı diğer Superstarlardan farklı olarak yarı saydam hale getirilmiş.

Superstar’ı Superstar yapan klasik istiridye burun katmanı, mükemmel rahatlık, basketbol ruhunu yansıtan tasarım ise serinin vazgeçilmeyen özelliklerinden oluyor.

yalı spor_adidas superstar adicolor kırmızı renkli unisex spor ayakkabı 2

yalı spor_adidas superstar adicolor kırmızı renkli unisex spor ayakkabı

yalı spor_adidas superstar adicolor mavi renkli unisex spor ayakkabı 2

yalı spor_adidas superstar adicolor sarı renkli unisex spor ayakkabı 2

yalı spor_adidas superstar adicolor sarı renkli unisex spor ayakkabı

yalı spor_adidas superstar adicolor mavi renkli unisex spor ayakkabı

 

Sokak stilinizi yansıtan, sportif ruhunuzu ön plana çıkaran farklı ve kreatif bir seri : adidas Superstar adicolor! Sizler de tarzınızda farkınızı ortaya çıkaracak dokunuşlara imza atmak istiyorsanız hemen yalispor.com.tr’ye tıklayın ve adicolor serisinin renklerinden size uygun olanı seçin. Modanın gerisinde kalmayın!

yalı spor_adidas superstar adicolor yeni sezon spor ayakkabı modelleri

Daha detaylı olarak incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin