Yeni Sezon Superstar Spor Ayakkabılar

Tasarımlarıyla göz kamaştıran ve ışıl ışıl bir tarz sunan en yeni Superstar’lar yalispor.com.tr online mağazamızda sizleri bekliyor!

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-bayan-spor-ayakkabilar-1200x675

Adımlarınızda zırh etkisi yaratan metal burun detayı ile ikonik Superstar görüntüsünü farklı bir boyuta taşıyan adidas Superstar 80’s Metal Toe bayan spor ayakkabılar, farklı renk seçenekleri ile Yalı Spor raflarında tarzınızı tamamlamayı bekliyor! İddialı ve zamansız silüetini yıllardır değiştirmeden günümüze kadar taşıyan Superstar’lar, basketbol ayakkabısı olarak kullanıldığı zamanlardaki popülerliğini sokak modasının yıldızı olarak sürdürmeye devam ediyor!

adidas Superstar Metal Toe serilerine daha yakından bakalım mı?

adidas Superstar 80’s Metal Toe Tf

3 boyutlu metal burun kısmı ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve iddialı tarzınızı bir üst seviyeye taşıyan adidas Superstar 80’s Metal Toe Tf kadın spor ayakkabılar, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile kombinlerinize alternatif bir stil sunuyor! Siyah renkli tasarımını rose gold renkli metal burun kısmı ve üst yüzey detayları ile tamamlayan adidas, beyaz renkli Superstar’ı ise gümüş renk detayları ile şıklığa kavuşturuyor! Üstelik sıcak havalarda 360 derece soğutma etkisi sağlayan ClimaCool teknolojisi ile tasarlanan adidas Superstar 80’s Metal Toe Tf spor ayakkabılar, yaz/kış-gece/gündüz kullanım olanağını da beraberinde getiriyor!

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-tf-beyaz-bayan-spor-ayakkabi

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-tf-beyaz-bayan-spor-ayakkabi-gumusu-uc-boyutlu-metal-burun

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-tf-siyah-bayan-spor-ayakkabi

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-tf-siyah-bayan-spor-ayakkabi-rose-gold-uc-boyutlu-metal-burun

adidas Superstar 80’s Metal Toe

İstiridyeyi andıran ikonik metal burun tasarımında farklı bir hava yakalamak ve çarpıcı görünümünü desteklemek için yenilikçi detaylar kullanan adidas, Superstar serisinde canlı ve dinamik bir silüet yakalıyor! Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan adidas Superstar 80’s Metal Toe kadın spor ayakkabılar ile siz de sportif tarzınızı şıklıkla tamamlayabilir günün her anı eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-beyaz-bayan-spor-ayakkabi

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-beyaz-bayan-spor-ayakkabi-inci-beyazi-metal-burun

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-siyah-bayan-spor-ayakkabi

yali-spor_adidas-superstar-80s-metal-toe-siyah-bayan-spor-ayakkabi-hologramli-metal-burun

Yalispor.com.tr’de tek tıkla sahip olabileceğiniz bu yepyeni Superstar spor ayakkabıları detaylı incelemek için buraya tıklayın!

Satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin