adidas Springblade Koşu Ayakkabıları

Çok daha uzun adımlar adidas Springblade ile mümkün! Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online alışveriş sitemizde çok satanlar listesinde ilk sıralarda yer alan kadın ve erkek kategorisinde farklı renk ve modelleri bulunan adidas Springblade serisi koşu ayakkabılarını ve fark yaratan tasarımını sizler için daha detaylı incelemek istedik.

Sizler de merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okuyun!

yalı spor_adidas springblade kadın ve erkek koşu ayakkabıları

Taban tasarımındaki özel yaylı sistem sayesinde  koşularınızda her adımınızı daha ileri taşıyan eşsiz bir teknoloji:adidas Springblade. Her adım geçişinde benzersiz enerji geri dönüşümü sağlayan bu koşu ayakkabılarının aşırı dayanıklı parça kanatlı vistech taban malzemesi açılı yapısıyla ileri hareketlerinizi destekler. Maksimum hıza ulaşmanız hedeflenerek tasarlanan Springblade teknolojisi sayesinde profesyonelliğe doğru bir adım daha atacaksınız.

Enerjinizi serbest bırakın!

Mühendislik harikası bir tasarım olan adidas Springblade kadın ve erkek koşu ayakkabılarının tabanına bağımsız olarak yerleştirilmiş polimer yaylar ayağınız zemine her temas ettiğinde daha fazla enerji açığa çıkarmakta ve ileriye doğru itiş gücü sağlamaktadır. Böylece koşularınızdan beklediğiniz performansın verimliliği de arttırılmış olur.

Dış tabanda sahip olduğu eşsiz konforun ve yastıklamanın yanı sıra anatomik uyumlu yapısı, ter tutmayan tekstil astarı, daha doğal ve daha esnek uyum sunan Techfit üst yüzeyi ile adidas Springblade koşu ayakkabıları koşmaktan bir an bile vazgeçmeyen amatör ve profesyonel sporcuların 1 numaralı tercihi oluyor. Özellikle spor salonlarında kullanıma uygun olan adidas Springblade, forma girmenizde en büyük yardımcınız olacak!

yalı spor_adidas springlade kadın ve erkek spor salonu koşu ayakkabıları (4)

yalı spor_adidas springlade kadın ve erkek spor salonu koşu ayakkabıları (1)

yalı spor_adidas springlade kadın ve erkek spor salonu koşu ayakkabıları (2)

yalı spor_adidas springlade kadın ve erkek spor salonu koşu ayakkabıları (3)

yalı spor_adidas springlade kadın ve erkek spor salonu koşu ayakkabıları (5)

Yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızdan % 45’e varan indirim fırsatlarıyla sahip olabileceğiniz ya da yeni sezonda tarzınızı tamamlayacak kreatif tasarımlarıyla fark yaratabileceğiniz adidas Springblade serisi koşu ayakkabılarınızla yaza hazır girin!

Tüm modelleri incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin