Koşularımızda performansımız kadar dış görünüşümüze de oldukça önem veriyoruz. Giydiğimiz tayta veya eşofman altına, şortumuzla kombin olabilecek bir model arıyoruz. Bu yazımızda dış görünüşüyle diğer koşu ayakkabıları arasından sıyrılan, üstün teknolojik özellikleriyle yastıklama ve konfor sağlayarak sadece sizi düşünen bir model olan adidas Solar modellerinden bahsettik. Peki nedir bu adidas Solar, ne gibi özellikleri var? gibi soruları cevapladık. Hadi bu inanılmaz ayakkabıyı biraz daha yakından tanıyalım.

adidas Solar olağanüstü bir şekilde kişiye uyum sağlamak adına dört temel modelden oluşuyor. Bu modellere bakacak olursak; Solar Boost, Solar Glide, Solar Glide St ve Solar Drive modelleri. Her bir model koşularınızda size üstün konfor ve performans sağlarken, görünüşüyle sokaklarda fark yaratacak. Gelin bu dört modeli ayrı ayrı inceleyelim.

adidas Solar Boost

Her koşucu için hafif, destekleyici ve rahat bir model yaratmak için otomotiv ve havacılık endüstrilerinden ilham alınarak tasarlanan adidas Solar Boost, fütüristik özellikleri ve renkli tasarımı, adidas ile ikonikleşmiş 3 bant detayıyla hem koşunuz sırasında kullanabileceğiniz hem de gündelik hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz olağan üstü bir model.

adidas Boost hayranıysanız, bu model sizin için biçilmiş kaftan. Uzun Boost orta tabandan oluşur ve bu malzeme önde gelen kimya şirketlerinden olan BASF ile birlikte ürettildi. İtinayla tasarlanan bu tasarım küçük enerji topçukları halinde üretilip bir araya getiriliyor. Burada enerji dönüşümü sağlanıyor. adidas, Solar Boost modelinde kullandığı bu teknolojisinde oldukça iddialı. Sahip olduğu bu tabanla koşu ayakkabısı sektöründe en yüksek enerji dönüşümünü sağladıklarını iddia ediyorlar.

adidas Solar Glide

Topuğunuzdan parmak uçlarınıza kadar mükemmel konforu ve performansı doruklarda yaşayacağınız Solar Glide, koşularınıza uzun saatler ayırıyorsanız sizin için birebir bir model. Güçlendirilmiş saya yapısıyla birlikte nefes alarak size konforu yaşatır. Ayrıca Aramisten alınan datalar sayesinde ayağın belirli bölgelerine daha çok destek sağlar. Daha hafif ayakkabı dili ile konforu artırır.

Fitcounter ve Boost teknolojisi Solar Glide’in vazgeçilmezleri arasında. Fitcounter teknolojisiyle topuk desteği sağlayarak aşil tendonunun rahat hareket etmesine olanak sağlar. Boost özelliğiyle hava koşullarından etkilenmeyip, her mevsimde yastıklama sağlayarak maksimum konfor ve enerji geri dönüşümü sağlar.

File tasarımının verdiği tarz ve uygun renk kombinasyonuyla tarz olmanızın dışında performansınızı maksimuma çıkaran bir koşu ayakkabısından daha ne isteyebilirsiniz ki?

adidas Solar Glide St

Uzun koşularınız sırasında rakiplerinizden bir adım önde olmanıza olanak sağlayan adidas Solar Glide St, orta tabanında bulunan Boost teknolojisiyle her mevsimde yastıklama sağlayarak konfor sağlarken, aynı zamanda her adımda enerji dönüşümü sağlayarak koşularınızın uzun soluklu olmasına yardımcı oluyor. Ayağınızı çevreleyerek destek sağlayan dil kısmıyla ayakkabınızla bir bütün halinde hareket etmenizi sağlıyor. Bu ve daha birçok özelliğe sahip olan adidas Solar Glide St, koşunuzun enerjik, konforlu ve maksimum performanslı geçmesini sağlayacak.

adidas Solar Drive
adidas solar

Koşuya yeni başlayan sporcular için daha uygun bir model olan Solar Drive, orta tabanında bulunan Boost teknolojisiyle üstün yastıklama, enerji dönüşümü ve NASA’dan ilham alan şık tasarımıyla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlarken, bulundurduğu özellikleriyle istediğiniz maksimum performansı göstermenize yardımcı olacak.

Solar Drive aynı Solar Glide gibi güçlendirilmiş sayadan oluşur. Bu özelliği ona nefes alabilmesini sağlayıp koşunuz da konforu hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda sahip olduğu boost teknolojisiyle her mevsimde yastıklama sağlayarak her an size rahatlığı sunacak. Solar Drive’nin Solar Glide’den farkı tabanı Continental yapıdan oluşmuyor. Nedeni ise başta belirttiğimiz gibi bu model koşuya yeni başlayan sporcular için üretilmiş.

Koşunuz sırasında kedinizi özel hissetmenizi sağlayan adidas Solar modellerine buradan sitemize gidip, bakabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin