adidas eyewear, dünya çapında tüm sanatçıları, tasarımcıları ve yaratıcıları var olan şablon(lar) kullanılarak bir ‘adidas originals’ güneş gözlüğü tasarlamaya davet ediyor.

adidas eyewear Global Pazarlama Müdürü Ben Ashlin; “Taktığınız gözlükler kim olduğunuzu gösteren ikonik şeylerdir. Bu nedenle adidas originals eyewire’de her türlü bireyselliği ifade eden tasarımları görmek istiyoruz.” diyor ve yarışmayı başlatıyor.

Bu tasarım yarışmasının kazananı, adidas originals dizayn ekibi tarafından seçilecek ve eseri, 2013 yılı global üretim hattı için değerlendirilecek.

Bu yaratıcı yarışmadaki gözlük modeli aslında adidas koleksiyonunda Santiago adıyla yer almakta. Şimdiki Santiago modeli dikkat çekici baskılarıyla 70’lerin görüntüsünü ve stilini yansıtmakta.

 

Burnun üzerinde yer alan belirgin köprü gözlükte hem eski moda bir görüntü yaratırken hem de çerçeveye daha modern bir görünüş veriyor. 

 

Şablonlar:

 

 

 

 

Yarışmanın Ödülleri

adidas eyewear dizayn ekibi, bu tasarım yarışması için üç kazanan seçecek. Kazanların tasarımları üretim hattına girmek için seçilirse, bu kişiler tasarımlarına son şeklini vermek için dizayn ekibi ile yakından işbirliği yapabilecek. Ayrıca kazananların herbiri şunlara sahip olacak:

 

adidas eyewear websitesi ve sosyal medya kanallarında yer alma fırsatına

3000 dolara (usd)

En yüksek övgüyü alan tasarımcı şunları kazanacak:

adidas eyewear websitesi ve sosyal medya kanallarında yer alma fırsatını

500 doları (usd)

 

Oylamada Sizin Seçtikleriniz

En yüksek oyu alan bir kişi ise şunları alacak:

adidas eyewear websitesi ve sosyal medya kanallarında yer alma fırsatını

500 doları (usd)

 Katılım Tarihleri

Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2012

Oylama: 1 Ağustos 2012, 10am PST – 8 Ağustos 2012, 10am PST

Kazanan(lar) Açıklanacak: 28 Ağustos 2012

 

 

Detaylı bilgi ve katılım için: http://www.talenthouse.com/adidas-gozluk-tasarim-yarismasi?ref=fb

Bunları da beğenebilirsin