Sırf koşu pistlerde değil de sokakların hırçın ruhunu yaşayan koşuculardan mısınız? Öyleyseniz adidas Pureboost sizin için biçilmiş kaftan. Tasarımı kadar özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeken bu model, sokak koşuları için yaratıldı. İsterseniz gelin birlikte bu modelin özelliklerine bakalım.

Koşu sporuyla ilgilenen birisiniz ve sokakları koşu pistlerine tercih ediyorsunuz. Bunun birçok nedeni olabilir ama herkes tarafından bilinir ki sokaklarda daha özgürsünüzdür. Şehrin enerjisini arkanıza aldıktan sonra kendinizi durdurulamaz gibi hissedersiniz. Peki her şey tamam gibi. Ruhsal olarak kendinizi hazırladığınız koşuya fiziksel olarak hazır mısınız?

adidas Pureboost ile artık fiziksel olarak da hazırsınız. Sahip olduğu BOOST teknolojisiyle bir enerji dönüşümünü sağlar. Ayrıca geniş ön kısımlarda arttırılmış uyumluluk ve esneklik ile maksimum konforu ayaklarınızın her santimetresinde hissedeceksiniz!

Önünüzde bir engel var ve bunu nasıl aşacağınızı düşünüyorsunuz. Endişelenmeyin adidas Pureboost yanınızda. Dekonstrüksiyonlu yuvarlak örgü sayası sayesinde olağan üstü hareket özgürlüğü yaratır ve önünüzdeki engeli rahatça aşmanıza olanak sağlar. Aynı şekilde küçültülmüş Stretchweb dış tabanı birçok şehir yüzeyinde daha bir kavrama yaratır. BOOST tabanı ile ayağınızla uyumlu bir şekilde hareket etmesini sağlar. Böylece adidas Pureboost, ince ve alçak yapılı olması ve daha geniş ön ayak yapısıyla ani yön değiştirmelerinizi kolaylaştıracak ve daha hızlı dönüşler yapmanızı yardımcı olacaktır.

Herkesin bildiği gibi koşu ayakkabıları normal günlük ayakkabılarımıza göre tasarım olarak bir tık daha aşağıda kalır. Ama adidas Pureboost sade tasarımını örgü saya tasarımıyla tamamlaması ve BOOST tabanının getirdiği görünüm özgünlüğü sağlaması sokaklarda performansınızı maksimuma çıkarırken, dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

adidas Pureboost diğer koşu ayakkabılarının dışında gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz bir model. Bunun nedenini tasarım özgünlüğü ve yaratılış amacı olduğunu söylersek sanırız yanlış bir bilgi vermemiş oluruz. Öncesinde değindiğimiz gibi bu model sokak koşuları için tasarlandı. Hem tarz hem performanslı. Başka daha ne isteyebiliriz ki?

adidas Pureboost

Bu kadar bilgi yeter. Bu modele sahip olup, sokakların enerji dolu ruhunu, özgürlüğü ve rahatlığı yaşamanın zamanı gelmedi mi?

Tasarım ve performans harikası olan adidas Pureboost modellerine buradan sitemize gidip daha detaylı teknik bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin