İstanbul’da sürekli devam eden ve koşucuları maratonlara hazırlayan adidas Park Run koşularının İzmir ayağı adidas Park Run İzmir 4 Ekim 2015 tarihinde başlıyor.

adidas park run izmir

adidas Park Run koşuları yeniden İzmir’de.

adidas ve Yalı Spor ortaklığında düzenlenen adidas Park Run koşularına hazır mısınız? 4 Ekim’de saat 09:00’da Yalı Spor Karşıyaka mağazası önünde buluşup koşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Siz de bize katılın, bu eşsiz deneyimin ve eğlencenin tadını çıkarın.

İzmir’de ikinci kez düzenlenen adidas Park Run koşusunun ilki geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlenmişti ve oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştı. Ekim ayı boyunca her hafta sonu devam edecek olan etkinlik, tüm koşu severleri bir araya getiriyor.

adidas Park Run’a katılmak için hiçbir ön kayıt gerekmemektedir. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek keyifli bir hafta sonu sabah koşusu için belirlenen tarihlerde Yalı Spor Karşıyaka mağazamızın önünde olmanız yeterlidir.

yalı spor_adidas park run izmir koşuları (1)

Benzersiz koşu deneyimi için benzersiz teknolojilerle üretilmiş adidas koşu ayakkabılarına bir göz atmak ister misiniz? İşte adidas Park Run koşularında sizi finish çizgisine taşıyacak adidas koşu ayakkabılarından bazıları;

adidas adistar Boost W : Yeni boost teknolojisiyle üretilmiş orta tabanı ile adistar Boost koşu ayakkabıları, içe doğru basan koşucuların yastıklama ve denge ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Hareketli topuk kısmı sayesinde alt bacaktaki baskı azalır ve size koşunun keyfini sürmek kalır.

yalı spor_adidas adistar boost kadın koşu ayakkabısı

 

adidas Supernova Sequence Boost 8 M : Hızlı, hafif, antrenman ve yarış ayakkabısı optimal yastıklama ve maksimum stabilite sağlar. Zemin hissinden ödün vermeden enerji geri dönüşümü sağlayan boost teknolojisine sahip bu ayakkabılar ayakların nefes almasına da izin vererek da etkin bir performansa imza atmanızı sağlar.

yalı spor_adidas supernova sequence boost erkek koşu ayakkabısı

adidas Ultra Boost W : Sonsuz enerji geri dönüşümü sağlayan adidas Ultra Boost koşu ayakkabıları, sizlere en rahat koşu deneyimini sunar. Tabanın tamamında kullanılan boost köpüğü barındırdığı binlerce enerji kapsülü sayesinde sınırsız bir enerji stoklar ve ayağınız yere her bastığında stoklanan enerji serbest bırakılır.

yalı spor_adidas ultra boost kadın koşu ayakkabısı

adidas Response Boost 2 Techfit M : Günlük antrenmanlarınızda ve uzun koşularınızda kullanabileceğiniz adidas Response Boost 2 Techfit koşu ayakkabıları, her adımda enerji geri dönüşümü sağlayarak performansınızın başlangıcından bitişine kadar maksimum konforu sizle buluşturur.

yalı spor_adidas response boost 2 techfit erkek koşu ayakkabısı

adidas Revenge Boost 2 W : Stabil yastıklamalı koşu deneyimi arayanların tercihi adidas Revenge Boost 2 koşu ayakkabıları koşu bandı, pist ya da yol gibi farklı zeminlerde kullanıma uygundur. Benzersiz adidas teknolojilerine sahip bu ayakkabılar antrenmanlarınızda üstün verim almanızı sağlar.

yalı spor_adidas revenge boost 2 kadın koşu ayakkabısı

adidas adizero Adios Boost 2 M : Üstün teknolojileri şık tasarımla buluşturan adidas adizero Adios Boost 2 koşu ayakkabıları, daha hızlı ve daha hafif performans isteyenler için tasarlanmıştır. Bir çok zeminde kullanım imkanı sağlayan dış tabanı sayesinde en iyi koşu deneyiminizi yaşayacaksınız.

yalı spor_adidas adizero adios boost 2 erkek koşu ayakkabısı

 

adidas Supernova Glide 6 W : Yastıklama ve esneklik sunan Supernova Glide 6 koşu ayakkabıları, ayak ve bilek hareketleri düz, içe ya da dışa doğru basma problemi yaşamayanlar için tasarlanmıştır. Sahip olduğu boost teknolojisi ve diğer teknolojileri ile üstün bir koşu performansı sergilemenize olanak tanır.

yalı spor_adidas supernova glide 6 kadın koşu ayakkabısı

 

adidas Questar Boost M : Topuk kısmında bulunan boost köpüğü ile ayak altında hafif yastıklama sunan, günlük antrenmanlarınızda tercih edebileceğiniz mükemmel bir koşu ayakkabısı. Sonsuz enerji desteği sağlayarak adımlarınızı kolaylaştıran adidas Questar Boost, ayağın esnemesine izin vererek olağan performanslarınızın üzerine çıkmanıza olanak tanır.

yalı spor_adidas questar boost erkek koşu ayakkabısı

adidas Springblade Drive 2 W : Taban tasarımındaki özel yaylı sistem sayesinde koşularınızda daha uzun adımlara sahip olmanızı sağlayan adidas Springblade Drive 2 koşu ayakkabısı, her adımda sonsuz enerji desteği vererek maksimum hıza ulaşmanızı sağlar. Anatomik uyumlu yapısı ve şık görüntüsü ile konfor, hız ve tarz her an sizinle olacak.

yalı spor_adidas springblade drive 2 kadın koşu ayakkabısı

adidas Springblade Ignite M : Koşularınız esnasında kullandığınız enerjiyi size geri iade eden polimer yaylı sistem teknolojisine sahip adidas Springblade Ignite koşu ayakkabıları, performanslarınızda farkınızı ve kendi tarzınızı yansıtmanız için tasarlanmıştır.

yalı spor_adidas springblade ignite erkek koşu ayakkabısı

 

 

Sağlıklı bir hayat için gelin siz de adidas Park Run İzmir koşu etkinliğinde bizimle beraber koşun.

adidas Park Run’da kullanabileceğiniz kadınerkek ve çocuk koşu ayakkabıları için tıklayın.

adidas Park Run İzmir Ekim takvimi için tıklayın.

Koşulara start vereceğimiz mağazamızın yerini öğrenmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin