2014 Dünya Kupası’nın sonuna geldik.Fakat hala organizasyonun resmi sponsoru adidas’ın Dünya Kupası’na özel hazırladığı koleksiyon en çok dikkat çekenler arasında birinciliğini koruyor. Messi, Mesut Özil, Oscar, Alves ve Suarez’in giydiği ayakkabılar hem görsel olarak hem de elde ettikleri başarılarıyla uzun süre daha konuşulacak gibi duruyor.
PHASE2 - FACES_CAROUSSEL EXAMPLE STATIC

Kramponlar adidas’ın son teknolojisiyle hazırlandı. Dünya Kupası boyunca sahada dikkati çeken ayakkabılar adidas’ın ”all in or nothing” mottosuyla tasarlandı. Kramponların siyah ve beyaz desenleri eski Mezopotamyalı savaşçıların sürdüğü ve simge haline gelmiş boyalardan ilham alınarak hazırlandı.
Koleksiyondaki kramponlar: adizero™ f50 Messi, predator® LZ, nitrocharge™, 11pro.

PHASE2 - CAROUSSEL EXAMPLE STATIC

adizero™ f50 Messi: Bu krampon Messi için yüksek teknolojilerle tasarlandı.Sadece 165gr ağırlığında olan ayakkabı piyasadaki en hafif kramponlardan. Sahada oyuncunun hızını en yüksek düzeye çıkarmak için tasarlandı ve Arjantin’in renklerini taşıyor.

messi krampon

predator® LZ Koleksiyondaki siyah üzerine beyaz desenli tek krampon olan predator® LZ 1994 yılından beri FIFA Dünya Kupası için özel olarak piyasaya çıkartılan predator serisinin en yenisi. Kupa heyecanı boyunca Oscar, Mesut Özil ve Fernando Torres gibi oyuncular tarafından giyildi. Oyuncunun performansının yükselmesini sağlamak için mükemmel tutuş, kontrol, güç, falso ve yastıklama gibi 5 farklı ”Yıkıcı Bölge”den oluşuyor.

predator

nitrocharge™ Yeni kuşak oyuncular ve takımına enerji veren ”lokomotif” oyuncular için geliştirildi. Oyuncuların hassas dönüş hareketlerini desteklemek için ayakkabının burnunu çevreleyen ENERGYSLING™ bulunuyor.
nitrocharge

11pro Philipp Lahm ve Frank Lampard gibi oyuncuların tercih ettiği 11pro klasik bir görünüme sahip. Tamamıyla yeni çerçeveli dış tabanı ile basıncı daha iyi dağıtan 11pro, maksimum kavrama ve ivme kazanımı sunan optimize çivi yerleşimi ile de mükemmel futbolcuların tercih ettiği krampon olmaya devam ediyor.

11pro

Ürünleri detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin