adidas, dünyaca ünlü marka temsilcilerini “adidas is all in” marka kampanyasının devamı niteliğindeki “all originals represent” için çekilen yeni reklam filminde bir araya getirdi. 

R&Byıldızı Nicki Minaj, modanın dahi çocuğu Jeremy Scott, NBA’in En Değerli Oyuncusu Derrick Rose, hip hop şarkıcısı Big Sean ve Koreli pop fenomeni 2NE1 sokaklarda karşımıza çıkarken, New York’tan Tokyo’ya, Paris’ten Rio de Janerio’ya kadar farklı şehirlerin yaratıcı ruhunu ortaya çıkaran reklam filmi için buluştu.

adidas: all originals represent kampanyası için çekilen reklam filminin yönetmenliğini Melina Matsoukas üstleniyor. Filmde Nicki Minaj’ın “all originals represent” reklam filmi için özel olarak yazdığı “Masquerade” isimli şarkısı kullanılıyor.

 

 

 

 

“adidas originals represent” kampanyasını hatırlayalım; 

Mart 2011’de lanse edilen ‘’adidas is all in’’ marka kampanyasını, 2012’de Koşu ve CLIMACOOL® teknolojisine odaklanarak sürdüren adidas, tüketicilerini kampanyanın hayata geçmesinde aktif bir rol almaya, motivasyonlarını ve ilham kaynaklarını paylaşmaya çağırarak yeni bir adım daha attı.

adidas, 2012 Sonbahar/Kış sezonunda meraklılarını, arkadaşlarıyla birlikte yeni reklam filmi ve adidas.com/originals adresi üzerinden tutkularını, kişiliklerini ve stillerini paylaşma olanağı sağlayan “all originals represent” marka kampanyasına çağırdı.

Hala devam eden kampanyaya katılmak için; tasarladığınız fotoğrafı #represent hastagi ile Twitter’da yayınlıyorsunuz. adidas originals tarafından beğenilen görseller dünayaya duyuruluyor.

 

 

 


Detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz: http://www.adidas.com.tr/goallin/news/2012/08/originals-wsp-recap-aip-article-global

 

Kampanya kapsamında 6 Ekim’de düzenlenecek parti ile adidas Originals bir kez daha İstanbul’daki tutkunlarını eğlendirmeye hazırlanıyor. Hasköy İplik Fabrikası’nda 14.00 – 23.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek partide ünlü prodüktör ve DJ Mark Ronson ile Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı Sam Sparro sahne alacak.

Multitap, Solardip ve Sapan gibi lokal grupların da yer alacağı partide müzik, moda, sanat, tasarım ve sokağa dair birçok renkli etkinlik gerçekleştirilecek. Daha detaylı bilgi için; https://www.facebook.com/events/157854544352338/

 

Bunları da beğenebilirsin