yalisporDünyaca ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney’nin adidas için tasarladığı adidas by Stella McCartney Koleksiyonu, Sonbahar/Kış 2011 sezonuna, sade, modern ve konforlu bir ürün yelpazesi ile giriyor.

adidas by Stella McCartney, sofistike, sade ve modern görünümlü bir koleksiyonla Sonbahar/Kış 2011 sezonuna giriyor. Koleksiyon, kendine güvenen güçlü bir kadın imajı yaratmak için feminen ve maskülen detayların muhteşem birlikteliğini barındıran yedi kategoriden oluşuyor.

Dünyaca ünlü tasarımcının moda görüşünün yansıması olan adidas by Stella McCartney Koleksiyonu, tarzların birlikteliğine ve üstün performansa öncülük etmeye devam ediyor.Bir antrenman kıyafeti aynı anda hem şık, hem konforlu, hem de kişiye özel olabilir.

Stella McCartney yeni koleksiyon için “Bu koleksiyon bir duruşu olan ve egzersizleriniz esnasında kendinizi şık hissedeceğiniz, size özgü tarzda çarpıcı parçalar sunan antrenman kıyafetlerinden oluşuyor” diyor. Yeşil ve griyle buluşan mavi tonlarının birlikteliği ve yılan derisi deseni koleksiyona yeni bir görünüm ve kullanıcısına ise kendine özgü bir tarz sunuyor.

Üstün performans teknolojileri, adidas by Stella McCartney Running Koleksiyonu’nda bir araya geldi adidas, zorlu sporların en önemli konusu olan ısı yönetimine odaklanarak sporcu için ideal olan vücut ısısını korumak üzere Clima365’i geliştirdi.

yalisporMaksimum ısı yönetimi sağlayan bir kumaş konsepti olan, terletmeyen, her türlü sıcaklık ve hava şartlarında optimal vücut ısısı olan 37°C’de hareket etmeyi sağlayan Clima365, adidas by Stella McCartney Running Koleksiyonu’nda da kullanıldı. Koleksiyonda kullanılan bir diğer teknoloji olan PrimaLoft ise; inanılmaz yumuşak, hafif ve üstün su geçirmez özelliğiyle son derece havadar bir kumaş teknolojisi. adiWEAR® özelliğine sahip, dayanıklı, adidas by Stella McCartney ayakkabılar ise, erken yıpranma ve yırtılmalara karşı dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

 

 

 

 

Kaynak

Bunları da beğenebilirsin