Bir dönem daha bitti, soğuk ve gri kış günlerinin en beklenen anı geldi: Sömestr tatili! Yoğun okul maratonunda her sabah erkenden kaldırmaya kıyamadığımız çocuklarımızın uykuya doyacağı, bol bol dinleneceği ve yeni bir döneme hazırlanacağı sömestr tatilinde karnelerin hak ettiği hediyelerle tanışmaya hazır mısınız?

Bu yıl 21 Ocak-1 Şubat 2019 arasında gerçekleşecek olan sömestr tatilinde, çocuklarımızın yarı yılın yorgunluğunu eğlenerek,dinlenerek ve yeni döneme motive olarak geçirmesine yardımcı olmanın en kolay yolu sanıyoruz ki karne hediyeleri. Biten bir dönemin ardından onları istediği ya da isteyebileceği hediyelerle mutlu etmek her anne babayı mutlu eder, biliyoruz. Bu yüzden, size çocuklarınızın ilgi alanlarına ya da ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz hediyelerle tanıştırmak istedik!

Voit Aviator Inline Paten

15 günlük eğlence maratonunda, çocuğunuzun eskiyen patenlerini yenisiyle değiştirerek güzel bir sürpriz yapın! Ayağı sabitleyen kemeri sayesinde daha güvenli bir sürüş deneyimi sunarken, yastıklı dil kısmı ile bacağı narince kavrayan Voit Aviator Inline Paten, çocuğunuza güvenli bir oyun deneyimi sunuyor.

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayın!

adidas Harden Mini Bal Çocuk Basketbol Topu

Potaların minik yıldızlarına mükemmel bir hediye! adidas Harden Mini Bal Çocuk Basketbol Topu, parkelerin en yüksek sıçrayışlarına mükemmel tepki vererek çocuğunuzun takımını birinciliğe taşımasını sağlar. En çekişmeli maçlarda benzersiz bir top sürüş deneyimi yaşatır ve kolay kavrama sağlar.

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsiniz!

Lumberjack River Çocuk Bot ve Çizme

9 farklı renk seçeneği ve spor şık tasarımı ile bu bot tam çocuklara göre! Sade dizaynı sayesinde hem sokakta hem okulda çocuklarınız kışı sıcak geçirecek. %100 nubuk deri üst yüzeyi ve deri/tekstil iç yüzeyi sayesinde kış soğuklarına karşı tam koruma sağlayan Lumberjack River ile tanışın! Bantlı kapanışı ayağı tam kavrayarak daha güvenli adımlara kapı açar. Kauçuk dış tabanı zemin çekişini arttırarak ayağın kaymasını önler.

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayın!

Nike Sportswear Filled Çocuk Mont

Sıcak, hafif ve dayanıklı! 5 farklı renk seçeneği ile Nike Sportswear Filled Çocuk Mont, tam boy fermuarını kapattığınız an kış soğuklarına karşı açılan kapıları kapatırve polyester kumaşı ile gün boyu ısı yalıtımı sağlar. Hafif tasarımı sayesinde konforu optimize eder.

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayın.

adidas Yb Tiro Ts Çocuk Eşofman 

Beden eğitiminin minik yıldızları, bu takım sizin için! Climalite teknolojisi sayesinde gün boyu nefes alarak terin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Polyester kumaşı, ısıyı vücuda hapseder ve rahat bir spor deneyimi sunar. İkonik adidas kalitesiyle rahatına düşkün miniklerin buluşması bu kadar konforlu olamazdı!

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayın.

adidas Inf Ec3S 1Pc Y Çocuk Bikini / Mayo

sömestr

Yaz kış demeden suyun keyfini çıkaran minik balıklara daha fütüristik bir hediye düşünebilir miydik? Klora karşı dayanıklı olan Infinitex Drive teknolojisi ve hareket özgürlüğü sunan çapraz sırt bantları ile yarışların birincisi olmaya devam ederken artık çok daha rahat edecek!

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayın.

adidas Nemezız Tango 18.3 Erkek Futbol Ayakkabısı

sssssss

 

Küçük Messi’lere benzersiz bir karne hediyesi! Ani dönüşlere tam uyum sağlayacak kalıplı topuk, top hakimiyetini maksimize ederken ayağı çorap gibi kavrayan Primemesh saya ve dengeyi güçlendirirken zemin tutuşunu arttıran kauçuk dış taban ile çocuğunuz sahaların aranan yüzü olacak, hazır mısınız?

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayın.

Daha farklı ürünler için sitemizi ziyaret edin ve çocuğunuzu en mutlu edecek karne hediyesini seçin!

Bunları da beğenebilirsin