BOAONDA-igor-MUNICH

yalı spor_boaonda-igor-munich

3 yeni marka; Boaonda, igor ve Munich çok yakında Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online sitemizde!

Kaliteli ve güvenli alışverişten ödün vermeyen Yalı Spor, dünyaca tanınmış markaları sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan markalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bu yazımızı mutlaka okuyun.

Boaonda kimdir?

yalı spor_boaonda terlik ve sandalet

20 yıl önce Brezilya’da doğan Boaonda markası Sarapiranga şehrinden dünyaya yayılıyor. Rahat bir taban üreterek insanların ayaklarına konforu taşımayı amaçlayan marka; ultra yumuşak, anti bakteriyel tasarımları ile 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Gelişmiş teknolojilerle üretilen iç tabanları ile benzersiz rahatlığı sizlere sunan Boaonda terlik ve sandaletler ile her adımınızda kendinizi çok daha özel hissedeceksiniz. Anatomik ayak yapınıza uyum sağlayan, darbeleri absorbe eden yapısı ve ıslak zeminlerde kaymayan esnek tasarımları ile Boaonda ürünleri çok yakında yalispor.com.tr online mağazamızda olacak. Bu konforu sakın kaçırmayın!

Neden igor?

yalı spor_igor sandalet ve terlik

1974 yılında İspanya’da üretime başlayan igor, kadın ve çocuklara özel rengarenk tasarımları ile çok yakında yalispor.com.tr sitemizde sizlerin beğenisine sunulacak. Kanserojen madde ve zararlı herhangi bir madde içermeyen igor ürünleri Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmekte ve dünyanın dört bir yanına ithal edilmektedir. Türkiye’de de kısa bir sürede tanınır hale gelen igor markası yaz aylarının vazgeçilmez tasarımlarını rahatlık ve konforla buluşturuyor. Uygun fiyat politikası ile Yalı Spor raflarında yerini almaya hazırlanan igor sandalet ve terlikleri keşfetmeye hazır mısınız?

Munich çok yakında!

yalı spor_munich spor ayakkabı

Avrupa’nın en sevilen markası Munich, Türkiye spor sektörüne hızlı bir giriş yaparak renkli, eğlenceli ve fonksiyonel tasarımlarını ön plana çıkarıyor. 1939 yılında doğan ve ikonik X logosuyla yıllara meydan okuyan marka, birbirinin benzeri ürünlerden sıkılanlara alternatif tasarımlar sunmaya hazırlanıyor. İspanyol markası olan Munich, İtalya, Fransa, Japonya başta olmak üzere 40’tan fazla ülkede spor tutkunlarına hizmet ediyor. Farklı dokulara sahip tasarımlarıyla birçok spor branşında boy gösteren Munich, sokak modasına uygun lifestyle koleksyionlarını da sizlere sunmaktadır. Dayanıklı ve hafif özel taban yapıları, yürüyüşleriniz esnasında ayak anatominize uyum sağlayan modelleri ile Munich çok yakında Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online sitemizde satışa sunulacaktır. Performanslarınızda maksimum artış sağlamak istiyorsanız Munich’i bekleyin!

yalı spor_yalı spor logo

Tüm dünyada bilinirlik kazanmış BOAONDA, igor ve MUNICH markaları kısa bir süre sonra Yalı Spor ailesine katılacak! Sizler de yepyeni markalara ulaşabilmek ve mükemmel rahatlığı keşfetmek istiyorsanız Yalı Spor’u takipte kalın.

Bunları da beğenebilirsin