Takımını Yeni Sezon Formanla Destekle!

Futbol dendiğinde sizin için de akan sular duruyorsa bu yazımızda kendinizi bulacaksınız!

Kısa bir süre önce taraftarlarla buluşan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray futbol kulüplerinin yeni sezon formaları ile tribünlerin coşkusunu her anınızda hissedeceksiniz!

#ZAFEREKANATLAN

 yali-spor-adidas-besiktas-2017-2018-yeni-sezon-forma.jpg

Siyah ve beyazdan başka renk yok diyorsanız siz de gerçek bir Beşiktaşlısınız! Süper Lig 2016/2017 sezonu şampiyonu Beşiktaş, şampiyonluklarıyla birlikte kazandığı üçüncü yıldızını 2017/2018 Beşiktaş yeni sezon formalarına taşıdı. Rakip takımların korkulu rüyası olan Vodafone Park’ın yeşil sahasında karşı takımın oyuncularına ter döktüren Kara Kartal’lı futbolcuların giydiği formayla aynı tasarıma sahip olan Beşiktaş 3 yıldızlı formalar, göğsündeki kulüp armasıyla takımınıza olan inancınızı güçlendirecek!

#FARKINIORTAYAKOY

yali-spor-adidas-fenerbahce-2017-2018-yeni-sezon-forma.jpg

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’ndan yükselen sesleri duyuyor musunuz? Fenerbahçe yeni sezon formaları ile tribünleri coşturan Sarı Kanaryalıların sesleri rakiplerine korku salıyor. Efsane çubuklu formadan ilham alarak aynı şekilde tasarlanan 2017/2018 Fenerbahçe formaları, taraftarının sadakatini kulüp armasıyla birleştiriyor!

#ÖNCEARMA

yali-spor-nike-galatasaray-2017-2018-yeni-sezon-forma.Jpeg

Senin takımın! Senin renklerin! Sarı-Kırmızı aşkını ve takımına olan bağlılığını öne çıkaran 2017/2018 Galatasaray yeni sezon formaları, her şeyden önce arma diyen Aslanlar için tasarlandı! Ali Sami Yen Spor Kompleksi içindeki Türk Telekom Stadyumu’nda rakiplerine geçit vermeyen Sarı Kırmızılı takımın zafere ulaşmasını sağlayacak taraftar desteğini hissetmesini istiyorsanız yeni Galatasaray formanızla tribünlerin her köşesinden haykırmaya devam edin!

Takımınızın yeni sezon iç saha, dış saha ve üçüncü formalarını daha yakından incelemek istiyorsanız hemen yalispor.com.tr’ye tıklayın. Sporu ve sporcuyu destekleyen Yalı Spor farkını online alışverişlerinizde hissedin!

Beşiktaş formaları için buraya tıklayın!

Fenerbahçe formaları için buraya tıklayın!

Galatasaray formaları için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin