23 Nisan Kutlu Olsun

Yalı Spor ile bayram coşkusunu erkenden yaşamaya hazır mısınız? Bu 23 Nisan’da futbol tutkunu miniklerimiz için benzersiz bir kampanyaya imzamızı atıyoruz.

yali-spor_23-nisan-cocuk-futbol-ayakkabisi-kampanyasi

Çocukların sevinç ve coşkuyla kutladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Yalı Spor’dan çocuklar için, çocuklara özel bir kampanya! Biliyoruz ki her çocuğun içinde gizli bir futbolcu vardır. Biz de bu minik futbolcuyu ortaya çıkarmak ve desteklemek için Çocuk Bayramı’nda sizlere eşsiz bir fırsat sunuyoruz. adidas F5 ve adidas F10 çocuk halı saha ayakkabılarında % 63’e varan indirimlerle çocuklarımızı mutlu etmeye devam ediyoruz.

yali-spor_adidas-f10-cocuk-hali-saha-futbol-ayakkabisi

Halı sahalarda kullanım için tasarlanmış adidas F10 TRX TF çocuk futbol ayakkabısı ve adidas F5 TF Messi çocuk krampon, sentetik yüzeyde zemin tutuşu sağlayan taban yapısı, çocuklara konfor ve rahatlık sunmanın yanı sıra doğru numarayı bulabilmeniz için tasarlanmış adiFIT iç tabanı ve tabi ki şık tasarımları ile her adımda farklı ve profesyonel hissetmenizi sağlıyor.

yali-spor_adidas-f5-messi-cocuk-hali-saha-futbol-ayakkabisi

23 Nisan’da sporu seven çocuklar için başlatmış olduğumuz kampanyamız Yalı Spor mağazalarında ve online alışveriş sitemiz yalispor.com.tr’de geçerlidir. Stoklarla sınırlı adidas futbol halı saha ayakkabılarına % 63’e varan indirimlerle sahip olabilmek için acele edin!

Size en yakın mağazamızın yerini öğrenmek için tıklayın.

Ürünleri keşfetmek ve incelemek için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin